Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy lány és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unicum16 kérdése:

Normális ha egy lány és egy fiú úgy sétál, hogy fogják egymás kezét, de közben csak barátok?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, de szerintem ez nem normális, de a lány(akivel együtt vagyok) azt mondja, hogy ez tök normális.. Én ezen mindig felhúzom magam ezért kérdezem meg itt, hogy ez tényleg normális-e?

2019. aug. 18. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Szerintem sem normális. Kivéve ha egy óvodás csoportról beszélünk.
2019. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Lebukott, de még szakítani nem akar, és akart egy tompító választ... én erre gondolnék.

"Ha akarsz szakíts, de nekem ő csak barát, és akkor is fogom a kezét, ha neked nem tetszik." - kb erre a reakcióra lehet számítani, rá pár napra már éles lenne a kapcsolatuk. Mondjuk ha te fognád más kezét azt is szabadna? Ha kiderül, hogy még támogatná is az a legcinikusabb...

2019. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem normális.
2019. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Azokban a körökben, ahol a “dugunk de csak barátok vagyunk” is normális.
2019. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Én is úgy szoktam tüncivel sétálni ő egy haver csaj hogy mi a normális csak ti tudhatjàtok
2019. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem normális.
2019. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Miért ne ? Ha nincs köztetek semmi és nem is terveztek akkor miért ne foghatnatok egymás kezét.

A lányoknál nem jelent semmit.

Nem is értem miért bajod hogy egy lány fogja a kezed ?

2019. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó újra olvassa el a kérdést :)
2019. aug. 18. 12:40
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
NEM normális.
2019. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem látok semmit a kérdésbe.


Főleg gondot abba ha egy lany fogja a kezed. Akár barát akár szexeltek akár a báratnőd akármi.

2019. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!