Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kívánom a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánom a párommal jobban a szexet egy kiadós veszekedés után?

Figyelt kérdés
Ez normális szerintetek? Jobban kívánom őt akkor amikor veszekszunk, vagy amikor kicsit agresszív lesz velem, vagy ha nagyon ritkán beszol valami bunkóságot. Jobban kívánom a szexet vele ilyenkor mint normál körülmények között. Ha veszekedéskor megfogja az állkapcsom vagy megszorítja a kezem, az engem nem ilyeszt meg, hanem inkabb beindít, még akkoris ha épp elég komoly a balhé :D 22/L

2019. okt. 15. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Mert beteg az agyad ès ezen mèg nevetsz is :O
2019. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Elöntenek az érzelmek, egyszerűen az egész intenzívebb, le kell vezetni a feszültséget, ezzel sokan így vannak. Ezért van békülős szex, ezért járnak össze sokan az exel, és ezért van az, hogy hiába utáljuk ha egy nő hisztizik, valahol mélyen feltüzel.


Hozzám is jár egy aranyos csajszi, de mindig akkor a legszexibb amikor éppen dühös valami miatt.

2019. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Pedig jó a békülős szex. Nincs ebben semmi beteges. :)

Sok ember számára izgató a kicsit erőszakosabb, dominánsabb viselkedés, főleg attól, akiben bízik is. Még a férfiak közt is akad, aki erre gerjed. Nekem ez pl annyira nem létszükséglet, ennek ellenére jó élmény egy vita után szexelni. Szeretem a párom reakcióját, mikor az egész vitát egy helyzetbe nem illő, kacérkodó gesztussal elvágom és minden felgyülemlett feszültséget máshogy vezetünk le. Szex nélkül is az lenne a vége, hogy kidühöngjük magunkat és megbeszéljük higgadtan, mi volt a gáz, ezen a szex sem változtat, de legalább kellemesebb, mint az ajtót csapkodni.

2019. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bekülös szex

Nalunk is elöfordul

10 ev utan egy ilyen este nagyon is szuper😊

Ritka,de ilyenkor orakig beszelgettünk majd a vege a megkoronazas😊

Lehet furcsa de nekem valahogy jobb

olyan erzelmes,a parom is nagyon gyengebb,hosszu elöjatek

jo dolog😀

2019. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A veszekedés egyfajta felfokozott érzelmi állapot. Egy felfokozott érzelmi állapotból sokkal könnyebben lesz egy másfajta felfokozott érzelmi állapot, mint a 0-ról indulva.
2019. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!