Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynàtok ilyen durva veszekedések után?

Figyelt kérdés
Mostanában a párom nagyon sokat jár el a haverjàval iszogatni, konkrétan már majdnem minden este. Ő nem iszik, csak gondolom már nincs kedve hozzám meg a 3 éves gyermekünkre. Ezt ma este már nem bírtam szó nélkül tovább és felhivtam, hogy elegem van ebből foglalkozzon ő is a gyerekkel, erre haza viharzott és kiabált, még neki állt feljebb, hogy ő dolgozik és jár neki a kikapcsolódás. Kinyitotta a hűtőt és az összes kaját amit ma kaptam anyumtól kidobta az udvarra és azt mondta, hogy inkább azzal foglalkoztam volna, hogy főzzek. Két ételes szét is tört. Szoktam főzni 2 naponta, de vasárnap mindig ad anyum valamit, nem hiszem, hogy ettől rossz anya vagy nő lennék. Meg mondta, hogy inkább menjek dolgozni, ha ennyire unatkozok, majd megtudom milyen dolgozni. Keresem a munkát de megint beteg lett a gyerek, jövőhéten se tudom vinni óvodába. Szóval még neki áll feljebb. Nem ez volt az első ilyen durva veszekedésünk, már azon gondolkozok, hogy én befejeztem vele. Nem lehet vele normálisan beszélni mert egyből ordít és mindig magànak ad igazat.

2019. szept. 29. 22:55
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam, hogy ràngatott is, azt hittem meg is üt
2019. szept. 29. 22:57
 2/30 anonim ***** válasza:
14%
Ha egyszer jobb napja lesz, próbálj vele beszélni. Kérdezd meg, hogy mi bántja.
2019. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

Ezen nem sokat gondolkodnék... Mindig ilyen volt, vagy egy idő után hirtelen megváltozott? Egy próbát tehetsz arra, hogy megkéred, üljetek le és beszéljétek meg higgadtan a problémákat, hogy mitől ilyen feszült, és miért rajtad vezeti le.


Ha nem működik együtt, vagy nem segít, akkor kalap kabát.

2019. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ezt kéne. De nem olyan egyszerű kalap kabát. Bár az én nagymamàm háza ez de felújítást együtt fizettük akkor gondolom követelne valamennyit? Bár szerintem el se menne ha mondanám, egyre erőszakosabb. Régebben nem volt ilyen
2019. szept. 29. 23:04
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell tudni, mi a változás oka, és azt megoldani. De ehhez neki is úgy kell hozzáállnia.
2019. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%

A kérdés inkább az, hogy miért nem dobtad még ki?

Persze, lehet kifogást keresni...

2019. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ebbe is már belefáradtam, hogy mindig én mondom beszéljük meg, meg mindig én kérek bocsánatot még ha nekem is van igazam csak, hogy ne legyen ez a napokig kerüljük egymást állapot. Visszaadjam neki az eljegyzési gyűrűt lehet akkor elgondolkodna hátha akkor megemberelné magát?
2019. szept. 29. 23:07
 8/30 Rockarc ***** válasza:
89%

Szerintem ha mar ilyen szinten kell a masikat "kenyszeriteni", ott mar nem erdemes kapcsolatrol beszelni. Nekem ez mar ultimatumnak hangzik, annak pedig nincs helye a parkapcsolatban.


Tudom, hogy azert tenned, hatha bevalik, de ez egy ujabb probalkozas lenne, aminek semmi haszna. Ha eszre is venne magat, az is inkabb napokig tartana, mint hetekig.


43F

2019. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell ehhez veszekedés... Aki úgy áll hozzá, hogy ő eleget tesz a családért és elég "segítség" a részéről, hogy elmegy dolgozni 8 órát, ezen kívül semmit az ég világon nem csinál otthon az szó nélkül repülne. És nem, nem mondhatod, hogy nem volt ilyen. Egyszerűen csak úgy szültél tök felelőtlenül gyereket egy ilyen senkiházinak, hogy egyáltalán nem ismerted. Aki ennyire szarik a családja fejére arról ne mondd már, hogy nem ilyen volt. Annyira egyértelmű jelei vannak ha valaki ennyire szélsőséges nézeteket vall a gyereknevelésről.
2019. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

Tehát a gyes lejárt, de meg otthon ülsz, mint amikor még kisbaba volt.

Elárulom: ettől ingerült a párod, ezzel van tele a hócipője.

"keresem a munkát" - Miért, nem munkahelyről jöttél szülni?

Minden gyerek beteg az óvoda első évében (néha tovább is). Ettől függetlenül az átlag anya dolgozik a gyes letelte után.

Írtad: azon gondolkozol, hogy befejezed vele. Csak halkan kérdezném meg: akkor miből fogsz élni? Vagy akkor hirtelen lesz állásod? És a gyerek betegsége esetén lesz, aki helyetted ápolja?

2019. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!