Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy a párom szinte sose gondolja komolyan amit kiejt a száján?

Figyelt kérdés

Nem csak kettonkrol van szó, hanem saját magával is ilyen. Pl: azt mondja hogy hétvégén vesz magának egy uj cipőt, de eljon a hétvége, es esze ágában sincs megvenni magának. Vagy pl azt mondja hogy "szerdán megyek xy dolgot venni a kocsihoz" de eljon a szerda, és nem megy el, nem veszi meg. Ha van valami baja, akkor mindig "majd valamikor felhivja az orvost" ami sose történik meg. Velem is sokszor ilyen, pl azt mondja hogy majd amikor megyek a városba, akkor ne buszozzak, mert elvisz délután kocsival, de ha nem szolok neki hogy "akkor elviszel", nem visz el. Vagy azt mondja, hogy hétvégén elmegyunk mozizni, vagy bulizni, de eljön a hétvége és otthon ülünk, kivéve ha én nem mondom neki hogy mivan, nem megyünk akkor? Sokszor annyira felidegesit ezzel, hogy a fejéhez vágom hogy mi a pi*ának mond olyan dolgokat amiket abszolút nem gondol komoylan, de ilyenkor ő van felháborodva, hogy ő igenis komoylan gondolta, nem felejtette el stb.

Amúgy a párom általánosságban nagyon határozatlan, befolyásolható, és sajnos buta is.



2019. okt. 14. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez elég idegesítő lehet.

Mondjuk én eleve nem járnék buta emberekkel. A buta emberek nagyon idegesítőek, és energiavámpírok. Minek vagy vele ha te magad is butának tartod? A befolyásolhatóság pedig szinten negatív tulajdonság, férfiatlan, nem lehet felnézni az ilyen típisú emberre..

2019. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meggondolatlan, szeret igérgetni... tényleg idegesítő lehet.
2019. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A depresszió egyik jele az állandó elodázás. Pillanatnyilag határozott de amikor rá kerül sor, hogy megtegye elfogy a motiváltsága. Vagy csak simán rendetlen, nemtörődöm.

Én is ilyen voltam és időbe tellett amíg észrevettem. Nekem segített, hogy felinstalláltam a telefonra egy applikációt amibe feljegyeztem a teendőket majd amikor sor került rájuk emlékeztetett. A szabály az volt, hogy nem volt szabad elnapoljam.

Szerintem az gond ha nem tudtok normálisan beszélni erről a témáról. Azt jelenti, hogy nem érdekli.

2019. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Link mint a véres hurka.
2019. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" határozatlan, befolyásolható, és sajnos buta is." es te valami kiserletet folytatsz hogy ilyen nulla alak mellett eled az eleted? Jo ez neked? Keszulsz valami diplomamunkara es ahhoz gyujtod az anyagot?

Eleve nem jovok ossze egy olyan fiuval/ferfivel, aki a szememben "buta". En azert ennnel SOKKAL tobbre tartom magam. Ugy latszik te nem :(

2019. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!