Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből meg szerelem?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja vagyunk együtt,két-három hét randizas után jöttünk össze,de nem érzem hogy szerelmese vagyok. Mármint szeretem,de szerintem a szerelem az,amikor nem látom a hibáit...sokat csalódtam korábban lanyokban,korábban sem igazán voltam szerelmes,amikor mégis,az elég lassan alakult ki. Most is lehet,hogy erről van szó?

Egyáltalán mi a szerelem és mi a fellángolás ?


21F


2019. okt. 15. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Ezért nem kell olyannal összejönni akivel még nincsenek komoly érzelmek. Mert vagy lesznek vagy nem és nem éri meg rabolni sem a te idődet sem az övét ha nem leszel szerelmes.

Ha 5 hónap után úgy, hogy már azért ismered, sok időt töltöttetek együtt de mégsem vagy szerelmes akkor az már nem fog kialakulni.

2019. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha csak randizgattunk volna is ugyanez lenne a felállás. Szeretek vele lenni,értékes ember,szexi csak nincs az a “rózsaszín” köd
2019. okt. 15. 19:26
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia

Szerintem még lehet szerelem a dologból bár szerintem nem volt jó nélküle belemenni a kapcsolatba-hidd el ezt tapasztalatból mondom neked.

Ha azt gondolod hogy a szerelem az ha nem látod a másik hibáit akkor szerintem tévedsz, mert ennek az érzésnek pont azt kell előhoznia belőled hogy látod őket de nem érdekelnek vagy ha már annyira zavarnak akkor se eldobod miatta a kapcsolatot hanem megbeszéled a pároddal. Szerintem tisztázd le a lánnyal hogy mit is érzel ha fáj is. Szerintem ez így lenne fair mert láthatod hogy ő is hogy gondolja. De ez csak az én véleményem. ;)

A fellángolás már merőben más tészta.

Akkor szerintem nem is kell ismerned ahhoz valakit hogy megmagyarázhatatlanul vonzzon téged. Viszont ha ez megvan és még meg is ismered amellé hogy vonz, na abból lehet az igazi nagybetűs SZERELEM!

remélem segítettem valamit

2019. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A multkor beszéltünk róla,ő állítása szerint szerelmes belem,azonban volt egy probléma ami folyton előjött és csak most sikerült megoldani. Lehet hogy a konfliktus miatt érzem ezt?
2019. okt. 15. 19:44
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem
2019. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!