Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele vagy mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja élünk együtt de sokszor úgy érzem ez neki csak teher. Sokszor mondta, hogy neki nem tetszik a panelban lakás (ha minden jól működne köztünk akkor keresnénk kertest) meg jó párszor mondta, hogy ő haza költözne (munkahelyi problémák is vannak). Sokszor rajtam tölti ki a feszültségét. Nem tudom mit csináljak...

2019. okt. 15. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit kell tenned.
2019. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hát akkor menjél." -mondanám és lapoznék egyet a könyvben, amit olvasok.


Komolyan nem értem, minek hallgatod a hisztikéjét. Ha bántja valami, oldja meg. Ha menni akar, menjen. Te sem vagy az atyaisten, hogy megoldd neki a kertesházat meg egyebeket egyik napról a másikra. Látszólag ő ezt nem fogta fel még

2019. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menjen akkor haza, te meg találsz olyat, aki szeret is.
2019. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annak sincs sok értelme, hogy ölitek egymást.
2019. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor nincsen rossz napja, akkor nagyon ragaszkodó, sokszor ölel, puszil, szeretget.
2019. okt. 15. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Az életben lesznek sz*r napok, nem is kevésszer. Csak mondom.
2019. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én- 24 lány

Ő- 25 fiú

2019. okt. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!