Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem mellett megijesztett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem mellett megijesztett a jövő, házasság, gyerek. A mostani párom mellett életemben először gyerekvállalási kedvem lett. Hogy lehet ekkora hatása a társnak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
azert ez nem agysebeszet. masik ember, teljesen mast valt ki beloled, mert pl latod hogy felelossegteljesebb, megbizhatobb, stb. enis igy vagyok, a mostani paromnak szulnek siman :)
2019. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jelenti a biztonság. Exemnél kikötöttem, hogy ha nincs saját dolgozószobám, nem leszek vele hajlandó összeköltözni. Nem is igazán tettem a kapcsolatért, az sem viselt meg, mikor tönkrement. Addig szórakozott meg játszmázott velem, amíg a végére már leszartam és elkezdtem ignorálni a csapongásait, hisztijeit. Aztán mikor nem tudott betartani nekem az érzelmi zsarolással meg azzal, hogy ha valami vita van, lelép és 3 napig nem válaszol, megunta a dolgot. A mostani párommal meg egymás nyakán lógunk egész nap (mikor épp nem dolgozunk), nincs saját szobám és nem is bánom, megbeszéljük a dolgokat, nem futamodik meg, minden dolgunk és kütyünk nyitott könyv a másiknak, nem a haverkák az elsők az életében és érzelmileg biztonságban érzem magam mellette. Talán ezért nem utálom azóta én sem a gyerekeket. Meg talán ezért teszek is a kapcsolatért és szexelünk kicsit gyakrabban (anélkül, hogy egyszerre akarnék óvszerrel és fogamzásgátló tablettával védekezni). Az ilyen megbízhatatlan lúzerek kora lejár 30 felé. Ez van.
2019. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a biztonságérzet a kulcs.

Exem megbízhatatlan volt, meg is csalt a volt nőjével, állandóan tette a szépet más nőknek. Képtelen voltam bízni benne, nem is volt olyan érzésem, hogy hű de akarnék gyereket szülni.

Mostani párom mellett olyan biztonságban érzem magam, mint még senki mellett. Hozzá szívesen feleségül mennék és szülnék és ő is komolyan tervez velem.

2019. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!