Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnàlom a baràtnõmet betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnàlom a baràtnõmet betegsége miatt. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Pszichàtriai rehabilitàciòn ismerkedtünk meg.Õ még bent van,én màr felépültem és elhagytam a rehabot.

Azt érzem,hogy vigyàznom kell rà,nehogy rossz àllapotba kerüljön.

Ez jòl esik neki és hàlàs érte.

Az a baj,hogy sajnàlom betegsége miatt.

Férjes nõròl van szò,nem làtogatja senki bent.Kéthetente làthatja a gyerekeit.

Se a szüleihez sem a volt férjéhez nem mehet lakni.Azt nem tudom,miért nem!

Csak hozzàm jöhetne de én nem tudom eltartani és nem is akarom.

A baj az hogy nem tudom,milyen jövõje lesz ìgy.Akik ott vannak rehabon,úgy làtom,hogy vegetàlnak köztük õ is.

A gyerektartàsért is fizetnie kellene ha kijönne.Munkàt nem tud vàllalni az àllapota miatt.

Ìgy nem lehet együtt jövõnk,szerintem.

Ki van szolgàltatva és ùgy érzem,mellette kell hogy àlljak.

Mit kéne tennem?


2019. okt. 16. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon szép tőled, hogy vigyázni akarsz rá. Milyen mélységű a kapcsolatotok? A rehab előtt hol lakott?
2019. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkaképes állapotba kell hozni így első olvasásra ez jutott eszembe. Otthon végezhető is jó. Kellene képesség teszteket kitölteni mihez ért, mit szeret, mit szeretne csinálni. Ha olyat dolgozik ami illik hozzá, az esetleg az állapotának is jót tenne.
2019. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a konkrét betegsége? Lehet, hogy soha nem lesz képes dolgozni. Egész életedben el akarod tartani és gyámolítani? Ez még egy közeli családtag esetén is nagyon nehéz. Talán utána kellene nézni, miért nem látogatja a család és miért csak kéthetente láthatja a gyerekeit.


Ne érezd úgy, hogy a te feladatod megmenteni. Segíthetsz neki beilleszkedni újra az emberek közé, ez a maximum, amit én elvállalnék. Gondolj saját magadra is, most hogy felépültél, inkább a szépet, az örömöt keresd, nehogy ismét visszazuhanj. Nem kell a világot megmenteni, mert rámehetsz.

2019. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!