Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok egy ilyen emberben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok egy ilyen emberben?

Figyelt kérdés

Ha nem ér el, nem válaszolsz egyből, hívogat, majd kérdezgeti, hol voltál, mit csináltál? (ez még lehet féltékenység=önbizalomhiany)

Ha te nem ér éred el, majd később beszéltek, magyarázkodik, kérdés nélkül. (nekem ez már gyanús)

Így telnek a hónapok a kapcsolatban, kezdetben próbálod megértetni vele, hogy bizony adódnak az életben olyan szituációk, hogy vki nem azonnal reagál. Nincs változás, elkezded felvenni az ő játékát... Nem használ. Te vagy a hülye, hogy bizalmatlankodsz.

Majd egy alkalommal nem éred el, és mikor jelzed, h az üzeneted régi, nem most írtad, figyelmen kívül hagyja. Nem magyarázkodik, h miért nem válaszolt. Na és itt bukik ki, hogy hol van itt az egyenlőség?!

Nyilván bizalom sehol, már a magyarázkodásnál elmúlt.

Most meg végleg, főleg mikor meg akarjátok beszélni, csak támad. Hogy én milyen vagyok, és akkor döntsem el, h mit akarok. Szeretné ha kimondanam h legyen vége. :(


2019. okt. 18. 22:12
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
52%
Az elsőnél lapát és nem szállunk be ebbe a hintába,de ezt már 10 xer kiírtad,a nyakad is már megfogta többször,vécére is engedélyével mehetsz,de még mindig ott vagy..
2019. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érthetőbb legyen, nem kérdeztem rá, hol volt, miért nem válaszolt, csak annyit írtam h azt régebben írtam.
2019. okt. 18. 22:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt most benezted, nem az én kapcsolatomról írsz.
2019. okt. 18. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem.
2019. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mit pontosan?
2019. okt. 18. 22:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűbben kérdezem: biznal egy olyan emberben, aki elszamoltat, kérés nélkül magyarazkodik, támad, stb?
2019. okt. 18. 22:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Menekülnek az ilyentől, amilyen gyorsan csak lehet! Amit leírtal, mentális problémára utal. Volt hasonlóm, ha maradsz, később meg vissza fogod sírni azt az időt, amikor csak ennyi problémád volt vele.
2019. okt. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem pont ilyen volt, aztán szép lassan kiderult, hogy csupán magából indult ki... Betegesen féltékeny volt 1-2 fiúbarátomra, akikkel már évek óta jóban voltunk, és sosem vonzódtam hozzájuk, aztán az egyik kolléganőjevel találtam érdekes beszélgetéseket a mobiljaban... Ő azt állította, csak poénkodott, de durván flörtölés volt. (Tudtuk egyébként egymás jelszavát.),

Meg egy másik kolléganője is gyanús volt, mert olyan dolgokról beszélgetett vele, amikről velem soha.

Az is kiderult, hogy titokban k***akat hivogatott, és közben maszturbalt, mert voltak néha problémátink a szexxel is.


Szakítás után egyébként mindkét kolléganővel randizott, az egyikkel szexeltek is, a másikkal pedig csak azért nem, mert pasija volt.


Tehát én ilyen emberben az életben nem biznek meg többé.

2019. okt. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbízható, valami baja van. Párját kontrollálni akarja, de önmaga pedig megbízhatatlan és nem lehet elvárni tőle őszinteséget - leírásból úgy tűnik.

Valószínűleg veled akarja kimondatni, hogy legyen vége.

2019. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye az, aki az első ilyen után még hónapokig tűri.
2019. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!