Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbiznatok urja a parotokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbiznatok urja a parotokban, ha hazugsagon kapnatok? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy a parom titkos beszelgetesben beszelgetett egy lannyal facebookon es veletlenul meglattam. Elmondta, hogy miert volt de azt nem hiszem el. Kerdeztem, hogy ki ez a lany es azt mondta, hogy csak egyszer latta es nem is ismeri annyira,es hogy nem fog vele tobbet beszelni. Aztan kb 2 honap mulva a lany bejelolte facebookon ujra es lattam, hogy ismerosok lettek. A parom meg mindig tartotta magat a mesejehez, es en persze el is hittem.

Novemberben aztan veletlenul meglattam, hogy a csaj anyjanak es apjanak is meg van a szama. Na ott kiborultam.

Aztan mondta, hogy tetszett neki a csaj, voltak egyutt kirandulni stb. De allitolag nem volt koztuk semmi. Nagyon felidegeltem magam es mondtam hogy toroljon ki mindent es tiltsa le. Elrontottam, mert nem olvastam el az uzeneteiket, viszont azota is az motoszkal a fejemben, hogy mi van, ha megcsalt. O persze tagadja, dehat azt is tagadta, hogy ismeri. Azt mondta, azert nem mondta el, hogy ne kelljen feleselegesen magyarazkodnia.

Nem tudom, mit tegyek vagy mivel bizonyosodjak mag rola, hogy a baratom nem lepett felre. Allando emiatt a feszultseg kozottunk, viszont o meg engem hibaztat, hogy mindig felhozom. Valoban tul sokszor beszelek rola, de keptelen vagyok megbizni benne es felek, hogy megcsalt. O meg nem hajlando semmire, hogy visszaalljon a bizalom.

Szeretem ot, de nem tudom, hogy mitevo legyek.

Ti mit tennetek?



2019. jan. 23. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenről a szemembe hazudik rezzenés nélkül nem érdekelne, hogy megcsalt e vagy sem, ott hagynám.
2019. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék Benne megbízni, és Te sem fogsz tudni.


Meggyőződhettél arról,hogy ferdít, tagad, innentől fogva pedig ezt bizonyára azért teszi mert szeretné eltitkolni ezt a történetet.

Szerintem nem fog lezáródni a részéről, és nem lesz őszinte Veled.


Tulajdonképpen szerintem mindegy,hogy volt-e szex köztük vagy sem, idő kérdése,hogy legyen ha eddig nem volt.

2019. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van vége a kapcsolatnak a megcsalással. Nem a dolog erkölcsi része miatt. Hanem mert oda a bizalom, megtört valami mindettőtökben, és soha nem lesz olyan, mint előtte. Te is szenvedsz, ő is szenved. Itt màr kevés, hogy "de szeretem".
2019. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, velem fordítva esett meg több hasonló eset a volt párommal. Garantálom Neked; hogy nem őszinte. És ha még most nem is történt komolyabb, és ha nem is vele, de mással lesz. Átérzem a szenvedésed; vagy 10-szer mentem keresztül rajta, szörnyű. Ne ess abba a hibába; amibe én.. Bízz magadban, jól érzed amit érzel; és abszolút ő a ludas.
2019. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Annal jobban, hogy melletted csajozik es randizgatott egy masik novel, meg hogyan csaljon meg? A megcsalas nem ott kezdodik, hogy kuki a nuniba, aztan ki-be...
2019. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban semmi keresnivalója a hazudozásnak.

Nem érdekelne, hogy volt-e fizikai kontaktja azzal a csajjal, ha hazudik nekem, akkor végeztünk.

2019. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is rajtam kaptam barátnőm, hogy hazudott. Volt egy haverja, aki igazából nyíltan szerelmes volt beléje, persze többször hazudott rólam, hogy én ezt meg azt tettem, és barátnőm az én magyarázatom nélkül folyton nekem esett, és már ott megkértem, hogy törölje az életéből ezt a hazug férget.. akkor ott kapálózott érte, hogy nem, ő neki haverja, és tudja helyén kezelni a dolgokat.. persze közben kiderült, hogy még csomó más szarsággal tömte a fejét, amiről én nem is tudtam, csak amikor összegyűlt elég, akkor kiborította a bilit, bele a nyakamba. A legutolsónál elpattantam, és követeltem tőle, hogy tiltsa le és törölje mindenhonnan.. Persze ő hazudott, hogy amúgy sem beszélnek már több napja, meg ő már mondta a gyereknek, hogy nem érdeklik a történetek, de én mondtam neki, hogy tiltsa törölje, ő azt hazudta, hogy megtette. Ezután még este a városban összefutottam a gyerekkel, és megkérdeztem tőle, hogy miért ilyen unalmas az élete, hogy egyfolytában az enyémben turkál.. és valahogy szóba jött, hogy mondta már neki a barátnőm, hogy hagyja békén a gyerek.. Persze a gyerek azt se tudta miről van szó, és akkor megkérdeztem, hogy mikor beszéltetek utoljára, azt mondta 1 órája írt(nekem azt mondta barátnőm, hogy már 2 napja nem beszéltek és amúgy sem netezik senkivel), ekkor felhívtam barátnőm, hogy azonnal találkozzunk, kérdeztem tőle, tiltottad? Ő ilyet nem tesz. Mondom miért is? Mert ő haverja és nem. Mondom mutasd csak a telefonod, nincs nála... aztán valahogy csak sikerült úgy nyúlnom a kabátjában, hogy meglett az a telefon, ekkor jött a felismerés, hogy ismételten hazudott.. Persze utána 1 hétig ment a hitegetés.. hogy mindent helyrehoz, ott világosan megkértem ,hogy látni akraom a beszélgetést, ahol elküldi a fenébe a gyereket, és screenshotot róla... 1 hét múlva, mondta(persze nem magától, mert agyilag nem jutott el idáig), hogy tiltotta törölte. Mondom látni akarom a beszélgetést.. Ő azt törölte. Mondom világosan megkérlek ,hogy mutasd, erre törlöd anélkül, hogy láthatnám? "Fogadjam el a döntéseit(persze úgy, mint ahogy anno a sok hazugságnál engedtem, hogy tovább haverkodjanak és meg is lett az eredménye)" Meg ő most szakít velem, ha ennyire nem tudok benne megbízni ( lol - ezek után ki tudna? ) mondtam neki mehetsz isten hírével. Persze azóta is én vagyok a legnagyobb r*hadék a szemébe, meg mindenki másnak előadja máshogy a történetet. De szerintem aki bűnöst hazugsággal véd, az ugyanúgy bűnös, és főleg, ha azzal szemben teszi, akit elvileg szeret.
2019. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A te pasid úgy megcsalt ahogy elő van írva. Még azt sem tudtad hogy kirándulni mentek. Jó kifogás. Lehet nem is voltak sehol csak dugtak egyet oszt kész. Legyél vele szeressed de soha a büdös életben nem fogsz benne újra bízni. Ha ő meg erre magasról tojik akkor gondolhatod mennyire érdekli hogy megbántott átvert és megcsalt téged. Nem minden a szerelem.
2019. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, egyszer látta, de akkor úgy rendesen, ruha nélkül, a kanapén. A helyedben ezek után én ennek az embernek azt sem hinném el, amit kérdez.
2019. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"ti mit tennetek?"



Az ajto jobbra van, visszlat!



Figyu, hazudozik neked es hulyere vesz.

Egyenlo partnerek kozt ilyen nincs.

Nem terveznek vele hosszutavra.

2019. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!