Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 vagyok és nem tudom eltalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragonlord88 kérdése:

31 vagyok és nem tudom eltalálni, mennyi idő is kell ahhoz, hogy egy lány annyira megszeressen, hogy a köztünk lévő gátlásokat levetkőzve, semmi se legyen akadály neki. Milyen eszközökkel érhetek el sikert?

Figyelt kérdés

Mennyi pénz kell hozzá? Mennyi idő kell hozzá?

Mennyi energiát őröl fel? A lányoknak 18 fölött, mennyire számít bármi is?



#lasjkbdgjkasbdhiék
2019. okt. 19. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezt pénzzel szeretned elérni akkor hanyagold a barátnő szerzest.
2019. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
A nevex alapján egy RPG-mániás kocka lehetsz. Ha ehhez sörhas és metálbandás póló is tartozik, csak az alsókategóriás kocka csajok közül válogathatsz.
2019. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, ha pénz nélkül is lehet 18 fölött barátnője az embernek, akkor elnézést kérek. Amúgy sörhasam nincs, metálpópóban nem szoktam járni és nem vagyok kocka, aki hülye számítógépes játékokkal lazul. Ha nincs jogsim, se lakásom, akkor is lehet 18 fölött barátnőm?
2019. okt. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!