Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit lépnél és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit lépnél és hogyan esne nektek?

Figyelt kérdés

Hogyha öt éve vagytok együtt, de a párod nem tudja hogy mit akar igazán. Nem a fix szex miatt van velem mert sajnos ritkán tudunk szeretkezni.

Nem mer szintet lépni. neki Jó úgy hogy együtt élünk és dolgozunk.

Hiába Kérdezem tőle hogy mikor akarna gyereket vagy egy eljegyzést. mindig az a válasza hogy még nem tudja talán két három év múlva.

Azt mondta Mikor összejöttünk hogy szeretne gyerekeket és házasságot is..


2019. okt. 20. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy, nem görcsölnék be ezen és kényszeríteném ki, mert én másképp haladok, másra várok épp. Attól még szeret, velem van
2019. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány évesek vagytok..Ha 30-as,akkor már a gyerekvállalást nem lehet sok halogatni.
2019. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
31f 27n
2019. okt. 20. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:
lepnek. ha 5 rv utan nem tudja eldonteni sose fogja. tipikusan az a helyzet amikor majd jon egy masik akit 1 ev utan elvesz utanad.
2019. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te írtad ki azt a kérdést is, h ha 5 évig nincs meg az érzés...?

Az idődet vesztegeted.

2019. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5 év alatt szerintem az ember azért már el tdja dönteni, komolyabb szintre akarja-e vinni a kapcsolatot vagy sem. Két ok lehet nálatok:

1) még élni akar, mert fiatal

2) nem veled akarja leélni az életét

2019. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló az nem az én kérdésem.
2019. okt. 20. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem akarok gyereket. Ha gyerek kell, keress olyat.
2019. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" sajnos ritkán tudunk szeretkezni."

Ez egy nagyon rossz kapcsolat. Minek vagytok még együtt?

2019. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy akar gyereket és házasságot, de látszólag nem veled. Kb. minden adott hozzá, de csak halogatja.
2019. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!