Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Úgy érzem felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Úgy érzem felesleges volt újrakezdeni.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Több, mint 4 éve vagyok együtt a párommal. Tavaly ilyenkor szakítottam vele, mert nem adott kellő lelki támogatást, és még a szülinapomról is elfeledkezett. Áprilisban újra összejöttünk és júniusban megkérte a kezemet. Együtt élünk, azonban otthon nem sokat segít nekem, gyakorlatilag minden az én feladatom, és idén előre kihangsúlyoztam, hogy csak egy sütit szeretnék szülinapomra és még erre is képtelen volt, és még én voltam hisztisnek beállítva, amikor szóvá tettem... Szerintetek? Úgy érzem, hiába kezdtük újra és csak eleinte tűnt úgy, hogy megváltozott..

2019. okt. 20. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
azonnali lapat. ne legyel labtorlo.
2019. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte mindig úgy tűnik, aztán szépen visszaáll minden a régi kerékvágásba!
2019. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Màr az ujrakezdés is indokolatlan volt, szerintem.
2019. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 oké, de csak megkérte a kezem, tehát nemcsak egy sán ide-oda ugrálok dologról van szó..
2019. okt. 20. 17:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
megkerte h bekussolj. valtozott valamit? semmit. aki 1 szelet sutit nem tud neked venni es meg teged szid h hisztis vagy szerinted szeret? ugyan kerlek. ez a pasi annyit nem er h utana kopjek
2019. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#2-3 anyukám is szinte ezt mondta... Talán be kell látnom, hogy igaza van.. De mégis hogyan ki innen? Közös élet, közös háztartás, nem lehet csak úgy kiugrani..
2019. okt. 20. 17:58
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
de igen lehet. ha meg maradsz a langyos fosban dagonyazni akkor ne nyervakolj mint egy kismacska. akkor meg nem eleg szhar neked ha nem hagyod ott. ha magadnak ennyit ersz es ennyit szamitasz o miert kezelne maskent?
2019. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

de milyen jovot latsz?

elmondom, 5 ev mulva az lesz a kerdesed, hogy elvett, es a gyerek korul is te csinalsz mindent, es hazicselednek tart. kozben 1 jo szava nincs hozzad es sosem bokol.

ha akarod vard meg ezt, mert gyava vagy kiszallni most.

2019. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 teljesen igazad van.. De hát nekikezdeni sem bírok..
2019. okt. 20. 18:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
koltozz vissza anyukadhoz. o ismer, mondd meg neki, h kell a tamogatas, mert egyedul sajna nem birod vegigcsinalni. baratnoknek is. ha kell valakivel egyutt mondd meg a pasinak h vege, barino fogja a kezed, stb. aztan kezdd el magadat es az onbizalmadat felepiteni. kezdj dolgokat csinalni amit szeretsz. amit regota akartal de nem tettel. mittom festeni otthon. edzeni. megtanulni egy uj nyelvet, akarmit ami oromet okoz. es ne kezdj bele addig uj kapcsolatba amig nincs onbizalmad! akar menj el pszichologushoz a tarsfuggoseg miatt.
2019. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!