Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok nagy hívője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok nagy hívője a házasságnak mert szerintem felesleges. A párom látszólag megérti de félek ez előbb utóbb baj lesz majd közöttünk. Ti mit tennétek? 23L

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 14:51
 1/9 Zzzz90 ***** válasza:
87%
Ez bizony egy olyan kérdés, amit tisztázni kell bizonyos kor felett. Amennyiben te soha nem akarsz házasodni, de ő igen, akkor csak fecsérlitek egymás idejét.
2018. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Kompromisszum?
2018. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Ebben nincs kompromisszum. Légy egyértelmű és ne pazarold az idejét, ha ő akar.
2018. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha valami számomra közömbös és a másik félnek nem, akkor egyértelmű, hogy legyen meg az ő akarata.

Ha viszont nem közömbös, hanem nem akarom, az megint más tészta.

2018. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Kommunikáció. Egyértelműen jelentse ki neki. Onnantól kezdve rajta múlik, hogy elfogadja e.
2018. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Én is hulyesegnek tartom és feleslegesnek, pénz kidobasnak. Másik soha nem vennem fel a férfi nevet mert esetleg össze házasodnank. Soha nem vágytam ilyen dolgokra . Nekem elég az együtt élés.

Nem vagyok romantikus. Az meg nem érdekel hogy mások előtt parádézzak

Szerencsére a ferfiak többséget nem igazán érdekli az esküvő , házasság.

Legtöbbször a nők akarjak jobban. Nem hiszem hogy a tarsad gondot csinálna belőle. Ha megérti akkor az tényleg úgy van.

N24

2018. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Mi baj lenne, ha jól megvagytok?
2018. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted a párod nem pont leszarja, hogy téged nem érdekel a házasság? Őt se, hidd el. Majd el akar venni fiatalon egy 23 éves lányt, mi?
2018. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fiatalok vagytok h ettöl felj
2018. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!