Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Voltatok már megcsalva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Voltatok már megcsalva?

Figyelt kérdés
44 éves vagyok,most tudtam meg,hogy a páromnak szeretője van,már egy éve! A házassagunk nem jó,szinte testvéri viszonyban élünk,szex nincs közöttünk 2.5 éve.Felmerült már a válás,de a 14 éves fiunk nagyon összezuhant,így megbeszéltük,hogy maradunk így ahogy vagyunk.Most nem nem tudom mit tegyek..hunyjak szemet a dolog felett vagy tegyem szóvá? Kêrem olyanok irjanak akik jártak hasonló cipőben! Válni vagy tűrni?

2019. okt. 20. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem házasságban éltünk,csak élettársi kapcsolatban,gyerek nem volt.A megcsalás után szakitottunk,pár hónapra rá kibékültünk,hogy aztán nemsokára ismét szakitsunk,szintén megcsalás miatt.
2019. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

te magad mondod h rossz a hazassag, nincs szex, csak a gyerek miatt szinhazoltok. komolyan, meglep a szereto?

es mit tursz? abbol amit irsz, ez mar reg egy halott kapcsolat. mindenki menjen a maga utjara, azt max ha 18 lesz a gyerek elvaltok. bar sztem ugyis tudja h szhar van a palacsintaban, hulyeseg a gyerekre fogni, latja h mar nem szeretitek egymast.

2019. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez az a kategória, amit én nem nevezek megcsalásnak. Elég logikátlan, hogy valaki felháborodik azon, hogy a másiknak van nemi élete, miközben évek óta nem is akar lefeküdni azzal az illetővel.

Nézd, én sem akarok lefeküdni a férjemmel már 3 éve, ráadásul a megelőző időszak sem a szexről szólt köztünk, mert gyerekünk született.

Aztán egy nagy konfliktus után már nem is akartam többé lefeküdni vele. Kisgyerekkel, akit mindketten imádunk és aki mindkettőnkhöz ragaszkodik, nem fogunk ugrálni, de igazából semmi közöm ahhoz, ha ő lefekszik valakivel és neki sincs semmi köze ahhoz, hogy én kivel fekszem le. Ha nem volna gyerek, biztos, hogy már évek óta nem lennénk együtt, így ez a legjobb megoldás egyelőre.

Egyébként nem csalt meg, de ő szeretne válni, csak anyagilag nem tudtunk még függetlenedni.

Szerintem tinédzser korban is iszonyú fontos a stabil szülői háttér. Kiskorban nagyon mélyen bevésődnek a dolgok, ha akkor bomlik szét a család, egész életére megzuhanhat. Tinédzserként pedig amúgy is összeomlóban van az ember gyerekkora, ha ekkor esik szét a stabil háttér, az a gyerek életébe is kerülhet. Belekeveredik majd zűrös ügyekbe, keresni fog kapaszkodót, ha már a szüleiben nem fog találni, aztán jönnek az első szerelmi csalódások...Ezt csak úgy lehet garantáltan túlélni, ha van egy stabil család mögötte.

Úgyhogy én bármeddig képes leszek szex nélkül élni, esetleg alkalmi szeretőkkel, nem mentegetem fel magamat azzal, hogy sokkal jobb a gyereknek két különélő boldog szülővel.

Kezdjük ott, hogy maximum a férjem lesz boldog, én már biztos nem erőltetem ezt a párkapcsolatosdit, boldogságot meg pláne nem várok férfitől. Cserébe viszont nyomorogni fogok válás esetén, így se könnyű megélni, hogy ketten tartjuk fenn a házat és a kocsit.

Aztán majd a férjem új nője belepofázik, hogy hányszor mehet a saját gyerekéhez, főleg, ha már sajátjuk is lesz és a boldog apukából már nem sok fog jutni a gyerekünknek, mert ahogy értem nem állt ki soha, úgy nem fog a gyerekéért se.

Szóval én tűrök, külön se lesz jobb.

Nem mondom, hogy erről álmodtam vagy hogy ez életem legfényesebb időszaka. A gyerekem is megérzi az életközépi válságomat, és tényleg jobb lenne neki egy boldog anyuka, csak éppen nem fogok még egyszer illúziókba kapaszkodni. Soha nem volt jó semmilyen férfivel és nem is lesz, ezért felesleges válni.

2019. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem megcsalás és nem igazán van itt mit eltűrni. Mint írtad, ez egy szexmentes házasság, jóban vagytok és ennyi. Te sem gondoltad, hogy 2 és fél évig nem szexel valaki.. A gyerek miatt én maradnék, hiszen látod, nem tenne neki jót, de nyugodtan kereshetsz magadnak te is valakit közben.
2019. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Már hogy ne lenne megcsalas. .sok itt a férfi meg a laptorlo no
2019. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Láptörlő? :)
2019. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
LABTORLO
2019. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!