Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együt vagyunk 1 éve, távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együt vagyunk 1 éve, távolság miatt hétvégenként találkozunk. Sose mondott még semmit amit érez. Voltatok már így? Mi lett a vége esetleg tart még?

Figyelt kérdés
Mindig mondom,hogy hiányzik de nem mond vissza semmit,néha mondtam h imádom,meg egyszer h nem adnám semmiért de hallgat arra.kezdem megelégelni,nekem is mehezebb mondani csak ugy ha nem beszélünk az érzelmekről,meg szükségem is lenne valami visszajelzésre.azt látom,hogy jól érzi magát mikor velem van,kissé hallgatag néha.hogy lehet a tudtára adni h szeretném tudni mit érez? Én lány 27,pasi 30
2019. okt. 14. 13:31
 1/4 anonim válasza:
Rossz kategória
2019. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltam így évekig, sajnos az lesz a vége, hogy hétközbe talál magának valakit, aztán egy idő után őt választja.
2019. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább érezném magam a dugópajtijának, mint a barátnőjének, de te tudod.
2019. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a férfi vagyok a barátnőm heti egy délutánt találkozik velempedig messze sincsen...emlitettem már neki találkozhatnánk többet és lehetne komolyabb is az egész dolog de hétközben fáradt mert tanul,de nem egyetemen én dolgozom meg tudnám oldani a találkozást de neki elég ez a kevés is szerintem az ilyen kapcsolat nemsokáig tart ezt tapasztalatból mondom...
2019. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!