Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mióta együtt éltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mióta együtt éltek a párotokkal, jut ugyanannyi énidőtök hobbira, pihenésre, barátokra, mint amikor szinglik voltatok?

Figyelt kérdés
a házimunka, az otthoni dolgok, a párotok mellett csökkent az az idő, amit magatokra fordíthattok?

2019. aug. 1. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban igen, hogy ami korábban énidő volt, az most megoszlik a párommal közösen töltött idővel, hiszen továbbra is csak x szabadidővel rendelkezem.
2019. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több időm van mint mielőtt együtt laktunk volna. A családban én voltam a "hamupipőke". Tudod, az a tipikus középső gyerek aki történetesen lánynak született és minden meló ráhárult. Így kiskorom óta a kerti munkától kezdve a mosogatásig mindent én csináltam szinte. Aztán mikor anyámhoz költöztem (nagymamám nevelt) rájöttem hogy ő nem szokott takarítani ezért a házimunka megint az én saram volt. Mikor összejöttem a barátommal az énidőmből meg a barátaimra szánt időből vettem el, hogy ki tudjunk menni üdítőzni. Aztán telt múlt az idő s mikor összeköltöztünk jöttem rá, hogy sokkal több időm van mint amire számítottam. A ház körüli munka ha felezzük semmiségnek tűnik és nekünk sem kell délutánokat beáldozni egymásra mert " közös program" ha este csak simán meg tudunk nézni egy filmet együtt.
2019. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem több időm van magamra, hobbikra, mert már nem kell szedelőzködni a másikhoz és fordítva.
2019. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is több időm van magamra, mint valaha.

Szingliként egyedül csináltam a házimunkát, most megoszlik.

Ráadásul én sokat voltam szomorú, rosszkedvű, nem jártam sehova. Most tele vagyok energiával, néha csak úgy felkerekedek, ha a páromnak épp más dolga van.

2019. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem összességében kevesebb időm van, de ez inkább maga a párkapcsolat függvénye mintsem a szingli lété és összességében helyzetfüggő is. Mikor szingli voltam nyilván több volt az én időm, mivel ott nem volt párom akivel közösen szervezzek programot így nyilván hogy kapcsolatban vagyok az időm egy része azzal megy el, hogy a párommal vagyok, de nyilván ebben is lehet egyensúly, hogy jut idő magamra is plusz még az együtt töltött időre. Ez volt a kapcsolatunk elején,mi szinte azonnal össze is költöztünk. Ezután nehezedtek a dolgok picit és itt gondolok a helyzetfüggő említésemre, ugyanis a párom úgy döntött elkezd tanulni megint. Munka mellett nyilván nem sok ideje marad amibe még be kell ütemezni a tanulást is, valamint a közösen eltöltött időt. Előtte együtt csináltuk a házimunkát, viszont most segítségképpen ezt teljesen magamra vállaltam, hogy tudjun tanulni, így amíg ő tanul nekem akkor van időm csinálni a házimunkát. Ebben a helyzetben meglehetősen leredukálódott az az idő amit magamra tudok fordítani, de ez átmeneti dolog és valamicske idő azért így is jut magamra.
2019. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok elírtam, szóval ez inkább maga a párkapcsolat függvénye mintsem az összeköltözésé.
2019. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!