Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élek egy alkoholistával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élek egy alkoholistával. Apróság történt, de nem tudom, hogyan kezelni? Észhez térítene valaki?

Figyelt kérdés
van egy kislányom is,nem ó az apuka,elváltam,43 éves nő vagyok,aki eltartja magát,dolgozik és diplomás( csak a továbbiak miatt írom ezt) Találkoztam egy férfivel,akit szó szerint a kocsmából szedtem ki,vagyis miattam már nem jár oda.Mindennap iszik,de nem durva,dolgozik,és amúgy mindenben meg tudunk egyezni.Most szerintem az ital hatása miatt egy megrendelőjének,ahol 2 hete dolgozik( kőműves)küldött egy családi eseményünkről egy fotót sms be.Én pedig megkérdeztem,hogy miért? nem tudta.Ez egy nő akinek küldte.Nem vagyok féltékeny,vagyis nem olyan jellegűek ezek az érzések,inkább a nem értem miért? kategória.Számomra ez nem normális dolog,hogy valakinek dolgozok kőműves munkát és elküldöm,hogy mit csinálok hétvégén. Rosszul látom? mi köze egy vad idegennek ahhoz hogy mi mit csinálunk? ...
2019. febr. 24. 16:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia. Hát, szerintem nem vadidegen a nő. Egyáltalán nem azt mondom, hogy van köztük valami, de az, hogy vadidegennek küld képet, elég abszurd.

Magamból kiindulva, irtó dühös lennék, mi még közösségi oldalunkra sem rakunk ki a gyerekekről képet.

Jött válasz az SMS - re? Ha igen, esetleg lehet írni vissza, hogy elnézést, téves telefonszám lett beírva.

2019. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nála dolgozik 2 hete....jótt válasz,egy " király" jel...úgy ismeri,hogy 2 hete nála dolgozik,és azt mondta,nem tudja,hogy miért küldte...de már akkor ivott...valószinű megzavarta,mert ezt józanon nem küldte volna el....attól gyávább sokkal.
2019. febr. 24. 17:03
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"43 éves nő vagyok,aki eltartja magát"


Nem kell kiemelni, felnőtt ember vagy. Nem kell az itteni lúzer incelek előtt védekezned.


Az alkesz pasit rúgd ki. Most is piál minden nap, azt sem tudja mit csinál, küldözget részegen össze-vissza. Nem kell mártírt játszanod. Főleg nem kisgyerek mellé engedni egy napi szinten piáló alkeszt. Miért?????

2019. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert azt hittem mostmár végre boldog leszek......tűrtem neki,egy szót sem szóltam,szagoltam minden éjjel az alkohol szagot....de fogta a kezem.....óóó milyen hülye vagyok,,,,,ugye,.,...?? de annyira vágytam a szeretetre és vágyom......hogy nagyon.....
2019. febr. 24. 17:19
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress mást, mert ettől boldog nem leszel.
2019. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Először is az a nő, akinek tudja a számát, beszélget vele, eleve nem idegen neki. Nem gondolnám, hogy a pia miatt bizalmaskodik vele. Másrészt nem kötelező tűrnöd, hogy iszik. Ez jobb nem lesz.
2019. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
akkor nem idegen,,,,úgymond. De normális dolog,hogy küldd neki sms-t egy családi képről,hogy mi mit csinálunk???? !!!!!Még én is rajta vagyok....nem is értem,ő maga nincs rajta ...
2019. febr. 24. 18:06
 8/24 A kérdező kommentje:
És a válasz az volt,hogy nem tudja...aztán kitalált egy szöveget...aztán megsértődött és elment.....ő sértődött meg....
2019. febr. 24. 18:09
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem normális a kép küldés!

Szerintem se egy alkoholtól bűzlő, józan eszét vesztett férfi mellett akarj megöregedni. Miért gondolod, hogy nem találnál normális pasit, aki mellett igazán boldog lehetnél? Az a baj az alkoholistákkal, hogy a szesz miatt nem tudnak felelősen gondolkodni, lehullanak az erkölcsi gátak. Kizárod biztosra, hogy nincs köztük semmi? Amúgy ez szerintem sem arra vall, hogy lenne, a szeretőnek nem küld senki képet a családjáról. Szerintem csak szimplán "haveri" viszony van köztük. A nő is csak egy jelet küldött vissza, semmi szöveg, ez azért utalhat arra, hogy ő sem érti, mit kezdjen a képetekkel.

2019. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Így van,nagyon igaz az utolsó mondat...a nő sem tudja mit kezdjen a helyzettel,csak lejáratta magát ez a pasi...Most ha én elképzelem,hogy mondjuk burkoltatok valakivel,ott van pár napig aztán küldd egy képet a családi programjáról...most akkor mit is gondoljak? :-( De még duzzog,most írt sms t nekem,hogy holnap jön a ruhájaiért...nem válaszoltam....sajnos ez akkor ennyi volt....hát sajnálom amúgy....jó érzéseket adott nekem....:(
2019. febr. 24. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!