Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudja a barátom, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja a barátom, hogy nincs oka aggodalomra mégis így felbőszül ilyen apróság miatt?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ezüst gyűrűt a párom haverjától. Nem nagyon ismerem a sràcot, párszor beszélgettünk amikor találkoztam vele a párom jelenlétében, de még csak haveri viszonyt sem ápolok a férfiakkal, inkább a lányok társasàgát preferálom jobban. :) A párommal elmentünk a haveri körébe és ott jött oda hozzàm a srác amikor egyedül voltam. Kaptam tőle 2 puszit és oda adta az ajándékot. Szemem szám elállt, elég jóakaratú sràcnak láttam mindig is, de akkor kicsit ledöbbentem. Felfigyelt arra,hogy mindig hordok két db gyűrűt mindkét mutató ujjamon. Ezért megakart lepni egy "smukkal". :) Furmànyos, különös volt a szitu, de örömmel elfogadtam és megköszöntem, picikét beszélgettünk még és másfelé nézegelődött a " buliban". A barátomnak otthon meséltem el,hogy mit kaptam ajándékba. Szerintem féltékeny lett, de nem biztos csak eléggé zabos lett amikor megtudta a részleteket és rám "parancsolt", hogy ne hordjam az ékszert! Mérgében azt is hozzàtette,hogy többet nem találkozok ezzel a haverjával. Aztán elment telefonálni, de hallottam,hogy meg kérdezte a barátját,hogy miért lepett meg egy gyűrűvel? Az igazsághoz hűen a párom tudomására lett hozva,hogy valóban csak egyszerű ajándék. Ő mégis úgy beszélt vele ahogy még nem hallottam. Ebből a veszekedésből nem kértem úgy hogy rájuk hagytam a dolgot. Érthető a barátom viselkedése? Annyira felpaprikázott hangulatban volt, egy ajándék miatt. Értitek még csak nem is ismerem annyira a haverjàt és áhh konkrétan el lettem tiltva ettől a haverjától örökre. Holott a barátom jól tudja,hogy nincs oka aggodalomra. :) Érdemes beszélni vele erről, vagy hagyjam a dolgot? Nem értem mi a baja, a kapcsolatuk miattam ne romoljon meg ez is aggaszt azért,eléggé emelt hangon beszélt a haverjával.
2017. jún. 28. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

"a barátom jól tudja,hogy nincs oka aggodalomra. :)"


Ezek szerint mégse tudja annyira...

2017. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Mi lenne, ha a párod a barátnőid közül félrehívna valakit, és puszival gyűrűt ajándékozna neki?
2017. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Pont ezt akartam írni, hogyha egy barátnőd odamenne a pasidhoz és gyűrűt húzna az ujjára az nem szúrná a szemed?


Meg egyébként, még ha szingli is lennék, akkor is túl fura ez az ajándék egy ismeretlentől, én megértem a barátodat, engem is irritálna.


26N

2017. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Pont ezt akartam írni, hogyha egy barátnőd odamenne a pasidhoz és gyűrűt húzna az ujjára az nem szúrná a szemed? "


Hatalmasat nevetnék :D De amúgy nem érdekelne, most abban mi lenne ha tudja a barátnőm,hogy szereti a barátom a gyűrűket és ad neki 1-et? HA szeretné a gyűrűket. Dehogy zavarna :)

2017. jún. 28. 17:13
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Azért sokan szerint a gyűrű egy elég intim ajándék. A srácnak illett volna egyeztetni a paliddal, hogy mi a véleménye és egy ilyen kellemetlen szitu elkerülhető lett volna.
2017. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
A gyűrűnek, ékszernek nálunk van egy jelentése. Miért kellett megvárnia, míg egyedül vagy? Miért nem küldte el a pasiddal a gyűrűt?
2017. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6# na mondjuk ezen még nem gondolkodtam :o megtehette volna akkor is ez is igaz.
2017. jún. 28. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a párod jobban látja a helyzetet, mint te.

Mondjuk én ékszert csak vérrokontól vagy a páromtól fogadok el, így ha ez történne, visszautasítanám.

Nézz kicsit magadba... fordított esetben nem zavarna? Akkor nem lehetsz túl szerelmes, pláne ha idegen srácok ajándékozgatnak neked, és hagyod. Sok fiú ezt bíztatásnak venné.

2017. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem teljesen normalis a viselkedese a parodnak. Egy kapcsolatban elo nonek magatol ertetodonek kellene lennie, hogy nem fogad el ilyen intim ajandekokat egy idegen ferfitol. Ha meg valaki megis megprobalkozik vele, akkor elfogadas helyett ravilagit erre a tenyre a ferfinek is, nem pedig megalazza a parjat. Iszonyat kinos lehetett az egesz szitu szerencsetlennek. Legkozelebb vacsorameghivasokat meg fehernemuket fogsz elfogadni elotte?
2017. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod te milyen könnyű eltitkolni egy szex kapcsolatot? Nagyon...eléggé.

Most ha egy másik pasi adna egy gyűrűt a barátnőmnek, méghozzá megvárva a pillanatot, mégis mire gondoljak? Erre jön a "de hát nem is ismerem annyira duma", hát persze, ilyenkor pont ezt kell mondani, hogy a gyanút elterelje az egyik fél. Teljesen jogos szerintem. 100 % ban a megcsalásra gyanakodnék, és ennek tényleg semmi köze nem lenne ahhoz, hogy mennyire bízunk is a másikban, mennyire is vagyok magammal kibékülve és a többi közhely. Az orrom előtt folyik valami a barátnőm és egy másik pasi között, méghozzá nem csak egy kisebb beszélgetés vagy akármi...ez jóval több. Ilyenkor persze hogy mindenre gondol az ember.

A legrosszabb duma hogy te nevetnél egy jót fordított helyzetben. Nem. Te bizony fordított helyzetben kombinálnál, duzzognál, toporzékolnál. Csak mivel nincs egy lány a pasid körül, aki ajándékozza és csavarja a saját haját a pasid jelenlétében, ezért nincs magad előtt annak az esélye, hogy elveszted.

2017. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!