Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Détékata000 kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Hogy segitsegse? Mi a helyes ebben a szomorú nehéz helyzetben? Negativ, pozitiv velemeny is érdekel, mindenkinek köszönöm aki elolvasta es kommentelt, próbálok minden lényeges információt leírni

Figyelt kérdés
Parommal 3éve vagyunk egyutt(régebb ota ismerjuk egymást mint 3év) van egy 2éves kislanyunk mielőtt velem össze jött napi szinten ivott miattam letette egy időre most 3ev elteltével ott tartunk hogy rendszeren hazudik hosszú órákra eltűnik (kb minden heten iszik 1x 2x es minden honapban eltunik kb 1x egy ejszakara kocsmazni)nem mondja el hova megy es végül mindig a kocsmába köt ki,pontosan tudja h engem ez mennyire zavar milliószor megkértem h ne igyon milliószor megigérte h nem fog de mindig akármikor kicsit ekezdenék hinni megint atvert és es bizony hatassal van a gyerekre mert előtte veszekedunk,bonyolitja a dolgot hogy amiért én próbálom neki megszabni hogy ne igyon mar nem szeret engem,hozzá teszem engednem neki h meg bírná állni h csak 1-2-3sort igyon de ő addig iszik amig bír amig nyitva van a kocsma,hogyan tudnék neki esetleg segiteni hogy örökre elfelejtse az italt?mert ha tovább folytatja egy utolsó alkoholista lesz,gyermekem érdekében minden tőlem telhetőt meg teszek de már sajnos kezdem feladni mert nagyon sok fajdalmat okozott mar nekem

2019. okt. 21. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

A kislányod a legjobb dolog az életedben? És mégis ezt kapja tőled? Egy szar apát. Mert ezt te választottad neki.


Ha valóban szereted a gyerekedet, lelépsz. Ha szar anya akarsz lenni, mert szerinted a kislányod nem érdemel többet, csak egy alkesz apát meg egy buta anyát, akkor maradj.

2019. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
A helyedben azt nézném, mi a legjobb a lányomnak, meg magamnak. Te is tudod, hogy ez így is olyan, mintha nem lenne apja. Akkor miért nem hagyod ott???...
2019. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%

"egyébként a kislány nem tervezett volt csak igy alakult"

Hát igen, tudod csak így alakulnak ezek a gyerekek. Egyszer csak lesznek. Istenem! Úgy hívják védekezés nélküli szex. De mit csodálkozom, látszik az egész írásodból, hogy milyen társadalmi réteghez tartozok, tele van veletek a világ. Tudtad, hogy iszik, mielőtt összejöttetek, tudtad, hogy iszik, mielőtt csak úgy jött volna a gyerek az égből, tudod, hogy most iszik és te most mégis elhiszed, hogy megváltozik....

Ok.

2019. okt. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!