Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elengedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni? Pedig nekem se jó.

Figyelt kérdés

Amit kell tudni, hogy 2.5 évet voltunk együtt, abból az elmúlt 1 év ilyen együtt nem együtt időszak volt. Hol egyikonk hol a másik tért vissza. Oda jutottunk, hogy én is egyetértettem, azzal, hogy nem hogy ideje szakítani, hanem valójában csak az maradt. A dolgokat nehezíti, az is hogy egy helyen dolgozunk, nem találkozunk mindennap, de...nem javít a helyzeten.


Az én fő problémám az volt, hogy úgy éreztem elhanyagol, túlzottan a kedvétől függ az hogy hogy viselkedik velem. Az övé, hogy nem költöztünk össze, és nem kértem meg.(a költözés a hangulat ingadozás miatt, míg a megkérés a hol együtt hol vitatkozunk dolog miatt maradt el).


Nemrég volt a születésnapom, azon átugrottunk, boldogat és kész, szándék volt hogy vegyen is valamit, de elmaradt családi gondok miatt, megértettem, egy szót se szóltam, pár napra rá cipőt venni viszont volt kedve menni, itt kiborultam... és hasonló szépségek.


Pár napja találkoztunk kétszer, hogy kapjam meg a dolgaimat amik esetleg nála maradtak, de a zavaró az hogy folyamatos volt a mosoly az arcán, az érdeklődés stb..Egyik nap éjszakás voltam, a barátnőjével bejöttek látogatóba, csak mert ott voltak a közelben...Amint meglátott, fülig ért a szája...


Akkor még elvoltam, azonban ahogy telik az idő megint kezd hiányozni, ha viszont "visszakapom" akkor meg hiányérzetem van...érzem hogy valami nem az amit én szeretnék, hiányzik valami, de mással nem akarok ismerkedni, már a gondolattól is elzárkózom, hogy mással töltsem az időmet, nem vele. Mellette az agyam is szívat, nem igen szoktam álmodni, de ha 10 percre elalszom akkor is róla álmodom, és olyan részletesen hogy filmbe is elmenne....

Tudom hülye vagyok, erre rájöttem már magamtól is.


Ha valakinek lenne, építő jellegű válasza, nagyon megköszönném, barátokkal beszéltem de... az egyik még szarabb helyzetben van mint én, a másik papucs lett -csak az van amit az asszony akar- a harmadik pedig jó úton van e felé...tehát sajnos, érdemi segítségre nem tudok számítani tőlük.



#szenvedély #fárasztó #emeszto kapcsolat
2019. okt. 22. 22:06
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Jólvan, nyugi.


Törődj bele, az agyad gyenge, emiatt álmodsz vele, plusz nem engedted el.


Jobb lenne, ha konstatálnád, hogy nem csak ő van a világon. Mosolyoghat rád, de láttad, hogy nem vagytok meg.

A barátaid attól még barátok, hogy alkalmazkodtak a helyzetükhöz. Hívd el őket sörözni, beszéljétek meg.


Friss ez a dolog még neked, jól gondolom?

2019. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mi akkora bűn azon hogy cipőt vesz szegény. Egyrészt lehet hogy szüksége van rá, akkor eleve fontosabb egy szükséges használati cikk, mint a seveledsenélküled kapcsolatban az ajándék, mikor lehet nem tudta igényled e még az ajándékát. De ha véletlenül kikapcsolódni akart a családi gondokból, hogy néz cipőt, akkor azt is meg lehet érteni.
2019. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 hát nem pont... a se veled se nélküled az annyit takar, hogy időközönként volt 1 vita, ami után pár nap szünet, akkor ilyenről szó sem volt. azért ment el, mert kellett volna 1 alkalmi cipő mert a másik nem tetszett ahogy áll, és ha kell majd legyen...szóóval nem pont szükséghelyzet volt...és nem menekült a gondok elöl.. de nem is az a lényeg hogy miért nem el. az csak egy példa volt, a sok közül. és az ajándék sem lényeges hogy 100e kell költeni, egy 100 ft kulcstartó is megtette volna, nem igen ünneplem a születésnapomat, de mint gesztus, hogy lásd hogy gondolok rád. de mint mondtam nem ez a lényeg ebbe nincs értelme bele menni.



#1 igen, nem vágyok vissza a kapcsolatba, azonban mint ember hiányzik mellőlem, nem tudom miért, és nem mint barát, hanem több. szakítottam már nála sokkal, ragaszkodóbb és sokkal alkalmazkodóbb személlyel is, az sem volt egy rövid kaland, mégis könnyen túltettem magam rajta, különösebb problémák nélkül, pár nap alatt...friss... hát 1 hónap kb, ha az friss akkor igen.

2019. okt. 22. 22:42
 4/7 Noren1989 ***** válasza:

Addig friss, míg rávered.


Ugye nem beszéltek fb-on, vagy hasonló platformokon?

2019. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Ha valakinek lenne, építő jellegű válasza, nagyon megköszönném, barátokkal beszéltem de... az egyik még szarabb helyzetben van mint én, a másik papucs lett -csak az van amit az asszony akar- a harmadik pedig jó úton van e felé...tehát sajnos, érdemi segítségre nem tudok számítani tőlük."


Szegény csaj inkább hagyd ott. És ne gyere össze senkivel. Ez a szöveg katasztrófa. Figyi, inkább legyél papucs és asszonyellenes guru :) "Asszony.... :))) Áhhh

2019. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 egy retardált vagy... kösz de nem tervezek az egész énemről és mindenről lemondani amit szeretek, csak hogy megmaradjon az adott személy ahogy az általam említett személy tette. a saját barátai közül csak azzal találkozhat akit meg engednek neki, a másik pedig, csak az csinálhat amit az anyósa és apósa megenged. na, kösz, de ezt én kihagyom...ha pedig szerinted ez egy elfogadható út, akkor komoly gond van veled.



az hogy asszony lett írva, csak egy kifejezés, semmi sértő nincs benne, de szerintem a magyar nyelv szépségeit sem itt kellene kibeszélni, mondjuk nem feltétlen értem hogy ha, azt írom hogy mennyasszony vagy feleség vagy barátnő miben okozott volna neked kielégülést, de maradjon a te titkod.

2019. okt. 23. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján én egyetlen hatalmas problémát látok és azok nem azok a kis mozzanatok, amiken összekaptatok, hanem az, hogy elmentetek egymás mellett.

Mindkettőtöknek vannak vágyai, van élete. Mindkettőtöknek megvannak az alap tulajdonságai, emellett pedig minden bizonnyal nem egy szeretetnyelvet beszéltek.

Azt neked/nektek kell érezni, hogy adtok-e mégegy, utolsó esélyt a kapcsolatotoknak, vagy végleg elengeditek egymást.

Előbbi esetbe csak akkor lehet belemenni, ha mindketten 100%-ig beleteszitek magatokat és megpróbáljátok megtalálni a közös utat. Amellett, hogy megmaradtok önmagatok, bizony a közös életeteket is igazgatni kell. Folyamatosan.

Elhanyagol. Te úgy érezted, hogy elhanyagol, közben pedig neki vélhetően teljesen más a szeretet nyelve, nem értette ennek az okát. Ha úgy döntötök együtt folytatjátok, akkor javaslom kötelező olvasmányként mindkettőtök számára Gary Chapman: Az 5 szeretetnyelv című könyvet. Rengeteg kommunikációs hibára fény derülhet belőle. Számomra nagyon tanulságos volt és teljesen máshogy állok azóta a páromhoz, amióta olvastam. Ő is hozzám.


Ha pedig úgy döntesz/döntötök, hogy ennek vége, akkor el kell gyászolni és fel kell dolgozni, hogy bármennyire is hiányzik jelen pillanat, hosszútávon érdeked az, hogy pontot tegyetek ennek a végére. Újra kell építened magad, felépíteni az önbizalmadat, megtalálnod a boldogulást egyedül, időt hagyni magadnak és majd betoppan egy olyan nő az életedbe, akivel nem lesz hiányérzeted.

2019. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!