Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny, mert más fotóját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny, mert más fotóját lájkolom?

Figyelt kérdés
Adott egy probléma. Barátnőmet zavarja, hogy egy bizonyos lány képeit lájkolom. A lányról annyit kell tudni, hogy annak idején volt vele egy kalandos éjszakám, majd pedig megpróbáltunk összejönni,de ez a dolog hamar zátonyra futott, nem passzoltunk egymáshoz, de azóta is jóban vagyunk, olykor mikor összefutunk váltunk néhány szót,de egyébként nem tartjuk szorosan a kapcsolatot. Barátnőm ismeri kettőnk sztoriját, ezért is zavarja a dolog, hogy a képeit lájkolom. Azt akarja, egyáltalán ne lájkolgassam a képeit, magyarán szólva megtiltja. Szerintem felfújja az egész dolgot és nem érez magában annyi önbizalmat, hogy belássa, nekem ő az aki fontos és nem véletlenül jöttem vele össze, nem pedig a már említett "egyéjszakásommal".

2019. okt. 24. 16:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#9

Ez független a képek tartalmától

2019. okt. 24. 17:25
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt, mert azzal hogy minden (a többesszámból ítèlve gondolom kb. minden kèpet èrint amit látsz) kèpèt lájkold, azt sugallod, hogy foglalkoztat. Ha egyáltalán nem èrdekelne, akkor görgetnèl tovább. Pláne ha más ismerősöd kèpeit nem "láttamozod" ilyen szorgalmasan.

Az èremnek kèt oldala van. Egyrèszt van igazság abban is, hogy lehetne több önbizalma, hogy ne foglalkozzon hülye lájkokkal, másrèszt benned is lehetne annyi, hogyha neked tènyleg a barátnőd a fontos, akkor hanyagolod a dolgot. Egyèbkènt sem èrtem, mièrt èrzel kènyszert rá, hogy lájkolgasd a kèpeit.

2019. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#8

Ezzel a hasonlattal igazából egyértelművé vált a dolog számomra, köszi

2019. okt. 24. 17:30
 14/24 A kérdező kommentje:
#7 Bírom a kritikát, de te már csak azért is kapsz tőlem egy mínuszt ;)
2019. okt. 24. 17:41
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fuggetlen tole, a terelo valaszaid meg bizonyossagot adtak rola,hogy milyen kepek ezek.
2019. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A #13-as meg végképp.

Am én a 4-es voltam, naivan eszembe sem jutott, h ribifotók, sima alap profilképre, normális pl. kirándulós/koncertes/stb. fotókra gondoltam - nem ismerek túl sok ribit. :P

2019. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#15

Terelo??? Egyáltalán nem. Teljesen mindegy milyen képeket szokott kirakni, szoktam lájkolgatni

2019. okt. 24. 17:56
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen, a #13-as kommenteddel igazából el is árultad milyen kèpeket lájkokgatsz. Így már mèg egyèrtelműbb, hogy mièrt is zavarja annyira.
2019. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem független a képek tartalmától. Nem mindegy, hogy mondjuk egy Spartan versenyen készült fotót lájkolsz, esetleg egy Spar maraton befutóérmével pózolósat, hogy megcsinálta, egy túrázás alkalmával készült szelfit a szép tájjal a háttérben, egy jól sikerült cosplayben pózolgatást a következő conra, vagy mondjuk mélyen dekoltált, popsivillantós fotókat. :-)
2019. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a like-jaidat nemcsak a barátnőd látja, hanem az ismerőseitek, a csaj ismerősei, bárki aki kicsit nézelődik. Indulnak a mendemondák, találgatások, pletykák és fúrások, itt nem arról van szó hogy cseten megírod a havercsajnak hogy jó a kép vagy elmondod neki élőben ha összefuttok, hanem az ott virít a neten nyilvánosan. Ezért ha az összeset like-olod főleg ha a kihívókat, az elég kapcsolatromboló hatású.
2019. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!