Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat? Mindig egyhangú, fáradt, " nincs kedvem. " hogyan lehetne ezen javítani?

Figyelt kérdés

Nemsokára hogy 2 éve leszünk együtt. Én 21, párom 23 ffi.

Már 2 hónapja ez megy.. annyira nehéz így. Sok mindent meg tettem már pedig, próbálkoztam hogy fel tudjam pezsdíteni. Mostmár engem is Lehúz. Egyáltalán nem érzem magamat boldognak, pedig elvileg Ő a párom. De mostanában sokszor olyanok vagyunk mint két idegen.

Tapasztalt már valaki hasonlót korábban? Hogyan lehet ebből a mély gödörből kijutni? Számtalanszor próbáltam már beszélni vele hogy ha van is probléma azért vagyunk hogy megoldjuk ketten.

Annyira kilátástalan ez az egész jelenleg..

Eddig nagyon várta hogy össze költözzünk, de aztán mikor elkezdodtek a koltozessel való pakolások intézkedések.. Azóta teljesen mintha nem is ő maga lenne.

Aztán a mély szomorúsagbol van h egyszer csak megjön a kedve. Teljesen hangulati ingadozasok. Én egy pozitív ember vagyok de most jó lenne valami tanácsot ötletet kapni más személyektol akik jártak már hasonló cipőben. Köszönöm 😊


2019. okt. 25. 02:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez megy két éve.Ugyanaz mint az elsőnél.Annyival rosszabb,hogy ha nem dolgozik vagy alszik,akkor játszik a telóján.Én azt vettem észre,hogy ha én szervezek valamit,nem kell megkérdezni,kész tények elé kell állítani,hogy mit fogunk csinálni.Pl. vasárnap reggel felvettem az edzőruhám,és miután megitta a kávéját,mondtam,hogy most megyünk futni.Vagy közöltem vele hogy megvettem a vonatjegyeket és kirándulni megyünk másik városba.Azóta néha ő is kitalàl valamit.De sokkal nem jobb,mert nekem kicsit szánalmas a helyzet.Már eleve hogy ez téma.
2019. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"De sokkal nem jobb,mert nekem kicsit szánalmas a helyzet.Már eleve hogy ez téma.:



Gyűűűlölöm ezt az érzést.

..és sajnos egyre többször ézrem, már csak ettől el tud menni a kedvem.


30F

2019. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!