Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott kapcsolat ''feldo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat ''feldobása''?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 10hónapja vagyunk együtt,de én ugy érzem h nagyon ellaposodott a kapcsolatunk.Mivel tudnánk helyrehozni?
2014. okt. 29. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kajacsataaa
2014. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért kicsit normálisabb választ várnék....
2014. okt. 29. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen dolgozom.Vettem pár szexi fehérneműt és sztriptíztáncot tanulok:)
2014. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem akarom elhagyni mert fontos nekem. csak nem tudom mit miért érzek pontosan. mindenre választ akarok kapni. sokszor semmit nem érzek.csak azt ,hogy jobb vele mint nélküle , mert mint mondtam nagyon megviselne ha elveszteném. csak zavar ,hogy miért nem érzem azt a féltést mint eddig? én úgy vagyok vele ,hogy nincs olyan ,hogy igazi minden embernek kell egy társ akinek kiöntheti a lelkét és támaszuk egymásnak a bajban. ez meg is van nálunk. egyáltalán milyen érzelmet kell érezni egy komoly kapcsolatban? ma pl ajándekot akartam venni neki és arra gondoltam ,hogy mennyire örűlne neki és elképzeltem ,hogy mennyire fog mosolyogni meg hasonlók. gyerekeket se tudom elképzelni mással mint vele. amikor magamhoz ölelem úgy érzem biztonságban vagyok. ezek mit jelentenek? szerintem egy komoly kapcsolathoz semmi komoly érzelem nem kell hanem együtt lenni. szerintetek se kell semmi komoly? mikor érzem azt hogy boldog vagyok?
2014. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!