Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szerernek egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerernek egyes nők lábtörlők lenni?

Figyelt kérdés

Nőként kérdezem, komolyan nem értem. Most nem a családon belüli erőszakra gondolok, elhiszem, hogy a félelem sok nőt benntart egy kapcsolatban... Bár azt is valószínűleg másképp reagálnám le, ha megütne a párom.


De miért van az, hogy léteznek nők, akik konkrétan pánikolnak, ha a pasijuk szóvá tesz valamit, hogy például nincs otthon vacsora vagy ha nem takarít maga után. Ha a párom nem takarítana maga után, oda sem költöznék. Főzni azt szeretek, de néha ő is asszisztál, ha meg nincs főtt kaja, az sem baj.

A másik ilyen a fogamzásgátlás. Szenved tőle, hízik tőle, fáj neki, minden rossz, de a pasija miatt csakazértis szedi... Ha nekem ilyen gondjaim lennének (vagy annak, akit szeretek), azonnal megszüntetném a problémát.

A megcsalást elnézik, ha a párjuk disznó módjára beszél róluk, azt is, ha forog a feje más nők után, mint a bagolynak, az is belefér, hagyják bújkálni zárolt telefonnal. Ha a párom így viselkedne, úgy kivágnám, mint azt a bizonyos macskát, mondván nem alkalmas párkapcsolatra.

Nekik meg minden belefér. És még magukat hibáztatják meg visszamennek egy gyökérhez, aki kidobta őket, mert épp másra vágyott.


Esküszöm nem vagyok vérfeminista, sem agresszív, de néhány nő helyében nemhogy nem tűrném, de még meg is leckéztetném ezeket a barmokat. De nekik minden jár, minden gusztustalant is megcsinálnak nekik. Komolyan nem értem néhány barátnőmet sem, hogy a pasi mondja neki, hogy nek érez iránta úgy, ez a szerencsétlen meg kefélget vele annak reményében, hogy majd beleszeret. Jézusom.



Nem akarok senkit degradálni, lehet hogy nekem sincs fogalmam arról, hogy milyen a szerelem, de néhány embert a párjával együtt legszívesebben megütnék, hogy az egyik miért csicska, a másik meg miért görény.


2019. okt. 25. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg azért, mert gyerekkorukban soha nem kaptak feltétel nélküli szeretet. Vagyis lényegében nem fizikai értelemben vett bántalmazás áldozatai. Az vésődött beléjük jó mélyen, hogy ők önmagukban nem szeretnivalóak, külön meg kell dolgozniuk azért, hogy szeressék őket. Számukra ez az élet alaptörvénye. Sajnos.
2019. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ki tudja...
2019. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
mert ha már ott van 2-3 gyerek,meg közös hitel,és nem tudna hova menni,más a szitu.te sem ugrálhatnál.és nem szerernek azok lenni.mint irtad.
2019. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%

Mi közöd van neked ahhoz, hogy más milyen kapcsolatban van, meg életet él?

Van, aki képes a szerelemre bármi áron, nem pedig egy igenis agresszív véglény, akinek a kis egója fontosabb, meg ha megdögele is, ő férfi mellett nem élne.

Hát akkor mucika, válassz magadnak barátnőt, és minden tiszta ügy.

Vagy élj egyedül a macskáddal életed végéig.

jézusom.

jaj.

2019. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
84%

Valószínűsítem, hogy az alacsony önbecsülésük miatt,

vagy esetleg belátták, hogy az életük már elúszott,

túl sok kötelezettségük lett ahhoz, hogy változtassanak.

2019. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem erőt ad, hogy léteznek hozzád hasonló nők. Én úgy nőttem fel, hogy azt hittem, minden nő lábtörlő, és ezt el kell fogadni.
2019. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

3: én többnyire gyermektelen nőkről beszélek adósság nélkül, akiket semmi észérv nem tart ott.


Amúgy tényleg semmi közöm hozzá, ezért nem oktatom ki őket, hanem itt kérdezem.

2019. okt. 25. 20:01
 8/18 torkosborz ***** válasza:
55%

Egy tanárnőnk mondotta volt az egyetemen a következőt: így hát tisztelt feministák tessék őt szídni, mivel nőként neki is volt némi rálátása.

" A nők olyanok. mint a fű-félék. Nem csak tűrik a tiprást, de igénylik is..."

Hát nem vagyunk egyformák.

2019. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Légyszíves, ne itt éljétek ki a frusztrációtokat, ha már normálisan válaszolni nem tudtok. Nem értem, miért kell minden kérdés alá odaokádni valamit, ha látványosan fáj nektek válaszolni is. Lehet agyhalottazni meg mucikázni, de attól, hogy sebzett vadként viselkedtek, nem lesz igazatok.


A többieknek köszi :)

2019. okt. 25. 20:05
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem simán csak mazochizmus. Az ilyen nők nem is tudnának/akarnának mit kezdeni egy normális férfival.
2019. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!