Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szerernek egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerernek egyes nők lábtörlők lenni?

Figyelt kérdés

Nőként kérdezem, komolyan nem értem. Most nem a családon belüli erőszakra gondolok, elhiszem, hogy a félelem sok nőt benntart egy kapcsolatban... Bár azt is valószínűleg másképp reagálnám le, ha megütne a párom.


De miért van az, hogy léteznek nők, akik konkrétan pánikolnak, ha a pasijuk szóvá tesz valamit, hogy például nincs otthon vacsora vagy ha nem takarít maga után. Ha a párom nem takarítana maga után, oda sem költöznék. Főzni azt szeretek, de néha ő is asszisztál, ha meg nincs főtt kaja, az sem baj.

A másik ilyen a fogamzásgátlás. Szenved tőle, hízik tőle, fáj neki, minden rossz, de a pasija miatt csakazértis szedi... Ha nekem ilyen gondjaim lennének (vagy annak, akit szeretek), azonnal megszüntetném a problémát.

A megcsalást elnézik, ha a párjuk disznó módjára beszél róluk, azt is, ha forog a feje más nők után, mint a bagolynak, az is belefér, hagyják bújkálni zárolt telefonnal. Ha a párom így viselkedne, úgy kivágnám, mint azt a bizonyos macskát, mondván nem alkalmas párkapcsolatra.

Nekik meg minden belefér. És még magukat hibáztatják meg visszamennek egy gyökérhez, aki kidobta őket, mert épp másra vágyott.


Esküszöm nem vagyok vérfeminista, sem agresszív, de néhány nő helyében nemhogy nem tűrném, de még meg is leckéztetném ezeket a barmokat. De nekik minden jár, minden gusztustalant is megcsinálnak nekik. Komolyan nem értem néhány barátnőmet sem, hogy a pasi mondja neki, hogy nek érez iránta úgy, ez a szerencsétlen meg kefélget vele annak reményében, hogy majd beleszeret. Jézusom.



Nem akarok senkit degradálni, lehet hogy nekem sincs fogalmam arról, hogy milyen a szerelem, de néhány embert a párjával együtt legszívesebben megütnék, hogy az egyik miért csicska, a másik meg miért görény.


2019. okt. 25. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Önbecsülés teljes hiánya, végtelenül gyenge, hiszékeny jellemmel párosítva. Ehhez nagy adag mazochizmus és kapcsolatfüggőség társul még. Egyedül életképtelen egy ilyen nő. Pszichológusok álma....
2019. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Savlekotő ***** válasza:
28%
Mert buták igénytelenek,és tudják h jobbat úgyse kapnak így nyelnek h legyen valakijük,és ha kell a szeretőt is meghívják teázni aztán 20 év után mehetnek a szemétbe gyerekestül ha már mosni se kellenek. Mondjuk ez nem az értelmiségi nőkre jellemző. :)
2019. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#9, azért, mert tényleg semmi közöd hozzá, egyes emberek milyen módon akarják megélni a szerelmet.

Nők igen erős százaléka szeret alárendeltként üzemelni egy kapcsolatban, neked pasifóbiád van, és uralkodnál rajtuk, ergo ezt a büdös életben nem fogod megérteni.

Mint ahogy írtad is, nem tudod milyen a szerelem.

Így csak provokálod az embereket, és kavarod a szrt a párok között, mert más vagy, mint a többi.

2019. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyira igazad van!

Az ilyeneknek önértékelési zavaraik vannak valószínűleg.

Na meg amúgy is,aki szenvedni akar azt hagyd szenvedni vagy rúgjál bele még egyet, nem mindegy már neki? LOL

2019. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pasifóbiám van és uralkodnék rajtuk, mert a páromat társként kezelem? Ne nevettess már, majd szegény pasi meghal attól, ha velem együtt készít vacsorát, miközben borozunk vagy ha porszívóz, amíg teregetek... Normális vagy? :D Felnőtt emberek vagyunk, akik tisztelik egymást és irracionális hülyeségekre hivatkozva nem terhelik egymást semmivel, amiket ők is igazán megcsinálhatnának. Neked komolyan mindenki uralkodó, aki nem talpnyaló, csak felnőttként kezel, akinek bizony a közös háztartás épp olyan feladata és akitől elvárható lenne, hogy tisztelettel fordul a választottja felé? :D
2019. okt. 25. 21:31
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

Az egyes válaszoló okosat írt. Sokszor pszichés dolog van a háttérben, a szeretetet nem kapták meg megfelelően általában a szülőtől.

Voltam ilyen kapcsolatban én is. Miután szenvedtem éveket, hogy a pasim megcsalt, más nőkkel flörtölt és ki is dobott, elmentem egy pszichológushoz, akkor találkoztam először ezzel a gondolatmenettel.

Leástam és rájöttem pl nálam mi volt: én egy kis faluban nőttem fel, az általános iskolában 4-en voltunk lányok egy osztályban. A másik 3 mindig csúfolt, utált engem. Ez fájt, hiszen az ember ilyen korban akar tartozni valahova. Viszont amikor otthon panaszkodtam, anyám nem vette ezeket komolyan, biztosan nekem kell kicsit jobban barátkoznom, én vagyok a hülye. Rá kellett jönnöm, hogy ez a 8 év nagyon belémnevelte, hogy én nekem magam meg kell hazudtoljam, hogy elfogadjon bárki is, nem szabad nemet mondanom és örüljek, hogy valaki szeret. Nagyon nagy meló ezt kiszedni. De haladok és ez rávetül a társas kapcsolataimra is, sokat javult a helyzet.

2019. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon sajnálom, hogy így történt. :( Igen, látok sajnos abban is logikát, hogy ha valaki ebben nőtt fel, ez neki az otthonos terep a maga eszközeivel. Örülök, jobban vagy azóta :)
2019. okt. 25. 22:36
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy értelmes, művelt és szép barátnőm, aki konkrétan főnyeremény lett volna bárkinek, mégis egy macsó idiótát választott élete párjául.

Az apja normális, csendes, visszafogott férfi volt, szerintem az anyja miatt volt alacsony önbecsülése, állandóan a bátyja volt sztárolva, miközben őt folyamatosan csipkedte az anyja még előttünk is.


A választottja egy igazi tahó. Pl. munkanélküli volt és rászólt barátnőm, hogy szeretné, ha nem földre dobálná a szennyest, legalább ennyit tegyen meg ( a nő este ért haza és még főzött, takarított), erre a csávó kiborult. És hasonlók. Pl. a nő nem finghat, de a férfi folyamatosan odafingik, büfög, persze ezt is megmagyarázta barátnőm, hogy ez normális. Beszól a külsejére, miközben sörhasa van. Azóta vannak gyerekeik, és folyamatosan hallgatom a panaszkodást, hogy le sem szarja őket, deee legalább férfias (már akinek).

Sajnálnám, csak tudod amikor én említettem, hogy az én barátom

szereti a rendet maga körül és vasalja a dolgait, lepapucsozta, meg hogy ez gáz, stb.

2019. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!