Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom nagyon feltekeny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nagyon feltekeny az exemre, mit tehetek hogy ezt enyhitsem benne?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt,a kapcsolatunk elejen viszonylag sokszor felhoztam a gyerekem apjat,de csak azert hogy lassa hogy a gyerekem nem egy egyejszakas hejehuja dologbol lett.bar nem voltunk parkapcsolatban az apaval.szoval o kerte hogy ne beszeljek errol.zavarja az exem.utana nem is hoztam fel tobbet .o viszont majdnem minden nap szoba hozza.gunyolodik,nezegeti a telefonom stb.probalok a kedveben jarni,kedvenc kajajat csinalom,kioltozok neki,olelgetem puszilgatom es o megis ugy erzi h csak egy potlek.mindent megteszek erte es ezt kapom.nagyon faj ez nekem..es el vagyok keseredve.mit tehetnek hogy tul lepjen ezen a dolgon es erezze h en tenyleg ot szeretem?
2019. okt. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen mentalitású az exed, mennyire rideg stb. De ha te valóban megteszed ezeket a kedvében járó dolgokat, ő pedig még kételkedik, akkor süllyedjen el, nem érdemel meg téged. Engem nagyon demotiválna, ha a párom ennyire nem értékelné a pozitív tettjeimet.
2019. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsánat, nem exed, hanem milyen mentalitású a párod.
2019. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Bár nekem nincs gyerekem, de azt tudom, hogyha az én párom hozta volna fel a kapcsolatunk elején sokszor az exét, borzasztó rosszul esett volna. Értem, hogy azt akartad vele éreztetni, hogy nem egy éjszakás kalandból lett a gyerek, de lehet a párod akkor is elhitte volna, ha egyszerűen csak elmondod neki, nem kellett volna úgy bizonygatnod, hogy sokszor felhozod az exed. :( Ő azt hiszi még mindig az előző párod a fontosabb neked. Lehet egyszer ez megváltozik benne, de még nem most. Én szerintem legyél türelmes.


25N

2019. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Savlekotő ***** válasza:

unyolodik,nezegeti a telefonom stb.probalok a kedveben jarni..

Tudod ki járna a kedvébe,vágnám ki mint macskát egészségügyi sétára. Te is akkor ébredsz fel,h a börtönőrödnek mész le kutyába mikor már kulcsod se lesz és a gyereked is terrorban lesz tartva..

2019. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet annyiban hibáztál, hogy nem kelletg volna felhozni az exed folyton. Van az a pknt, ahol baromira meg tudja mérgezni a másik bizalmát. Ugyanakkor a telefonnézegetés és a folytonos becsmérlés akkor sem indokolt! Nekem szakítóok lenne. Bár úgy is meg fogod kapni, hogy titkon az exedet akarod vissza és mekkora r.ibanc vagy, erre készülj fel.
2019. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!