Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek dolga anyuci pici lányával? Mert én mindig csak az ellenkezőről hallok!

Figyelt kérdés

#lány #anya #kapcsolat #szülő #Anyuci pici lánya
2019. okt. 26. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Annó emlékszem, beszélgettem egy sráccal. És neki ott volt a barátnője, viszont a barátnője az anya kis egyetlen lánya volt, és az anyja az mindenbe beleszólt, szex közbe rájuk nyitott, mindig bement a szobába amikor a srác ott volt. Illetve a srác ellen beszélt mindig. Végül el is érte a célját mert szakítottak. A srác volt 16 éves a lány még 19, 20 körül.
2019. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az "anyuci pici fia" női megfelelője az "apuci pici lánya", amiről azért szerintem bőven lehet hallani - az elkényeztetett, hátsójukat is kinyalt lányok legtöbbje, akinek az apukájuk sosem volt képes nemet mondani születésüktől kezdve. Szóval hallani ezekről a lányokról bőségesen, csak nem feltétlenül kötik össze ezzel a jelenséggel.
2019. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Anyuci pici fiai meg idejárnak feminácizni, azért hallunk róluk állandóan.
2019. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Én is "apuci pici lányáról" hallottam inkább, mint anyuciéról. Sok apuka van, aki a kislányának mindent, a legjobbat, soha nem mond nemet, felmentést ad minden alól, míg a fiú gyerekre rakódnak az elvárások, a problémái le vannak tojva. Anyuci pici fia meg ki van szolgálva, felmentve, míg a lányuktól önállóságot vártak el, szigorúan ítélték meg, ha nem egyenesen a szentté avatott öccsük/bátyjukat kellett bálványozniuk meg szolgálniuk.


Ismertem az első típusból is 2 példát, a másodikra 3 ismerős háztartásban is láttam példát.

2019. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Incel, szűz kisfiúk válaszait olvasshatuk!
2019. okt. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!