Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz elrendezésű lakásban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz elrendezésű lakásban, hogyan oldjam meg a kakilást? Barátom mindenképpen ki fog ábrándulni?

Figyelt kérdés
Én egyedül élek itt, tehát a mindennapokban nem okoz ez gondot, de ha a párom itt alszik hétvégente, és reggel mennem kell, akkor nem tudom megoldani sehogy. Ezért ébredés után mindig hazaküldöm, ami neki rosszul esik, mert még álmos, meg szeretne együtt reggelizni, velem tölteni a napot szünet nélkül. Ő nem szokott reggelente elmenni wcre, azt mondta este jár, és nem minden nap, szóval neki könnyű. Amint látható beszélünk a problémáról, nem vagyunk gyerekek, de hiába nyugtat hogy ez nem gáz, én belehalnék a szégyenbe. El is mondom mi a gond. Egy minigarzonban élek, a pici fürdőszobában van a wc is, csak vékony gipszkartonnal van leválasztva, és hiába csukom be az ajtót, a szoba kb 3 lépésre van onnan, és azon már ajtó sincs. Konkrétan olyan az elrendezés mint a szállodákban, a konyha és az egyetlen szoba egy helység, és csak a minifürdő van leválasztva. Szóval mindenképpen hallani fogja a dolog részleteit, én meg alapból nem is tudok halkan, pukik nélkül wc-zni, mint sok nő, nem értem hogy csinálják. Aztán a másik probléma, hogy sem ablak nincs, sem elszívó. A lakáson egyetlen ablaksor van, azt kell kitárni hogy kiszellőzzön a dolog, még huzatot sem tudok csinálni hogy gyorsabb legyen. Attól hogy befújom légfrissítővel még ugyan olyan kellemetlen. Elképzelem hogy szegény fekszik az ágyban, és rajta keresztül vándorol a büdös az ablak felé, biztos kiábrándulna.
2019. okt. 27. 12:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Gázosítsd el a férget
2019. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
de gyerek vagy agyilag,nem kicsit.
2019. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért ábrándulna ki? Ez egy természetes dolog és ahogy írod, ő is nyugtat hogy nem gáz. Sajnos van rossz elrendezésű lakás de miatt nehogy már ne kakilj ha kell. Az sokkal rosszabb hogy hazaküldöd miközben ő szeretne veled lenni. Kinyitod az ablakot mondjuk mielőtt elmész wc-re és kész. Reggelente amúgy is célszerű kiszellőztetni.
2019. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Mi is laktunk miniarzonban anno a férjemmel, de soha nem sz@rtunk egymás orra alá, már bocsi a kifejezésért.

Mi úgy oldottuk meg, hogy vagy egyikünk, vagy másikunk leugrott péksütiért, kávéért, vagy bevásárolni, és addig elintéztük.

Teljesen megértem a problémád, fiatal korban ez tényleg kényes téma.

2019. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Akkor fog kiábrándulni,ha minden reggel álmosan kiugrasztod az ágyból és hazaküldöd.A másik természetes dolog,és azt mondta,hogy őt nem zavarja.
2019. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Én se szeretem az ilyet pl. szállodában, de mi a barátommal röhögünk a dolgon, vagy (mint az elozo is irta), kikuldjuk egymast az ajto ele akár:D Otthon a zenet is fel lehet tekerni max hangerore, ablakokat kinyitni reggel es kesz.

Mondjuk szerintem nem normalis, ha ennyire hangos az üritesed, nem gondolod? Nekem legalabbis csak akkor hangos, ha nehezen emesztheto kajakat eszek. Ja, es napi kb. 3x megyek nagyvecere..


Meg egy lehetoseg, ha semmi nem mukodik, hogy atszoksz az esti/napkozbeni vecezesre.

2019. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
S akkor mi lesz veled ha pl.pukiznod kell vagy netán szex közben jön meg a havid? ( mert nekem konkrétan volt ilyen). Olyan "f @szt is csipkekesztyűvel" típus vagy, ugye? :)
2019. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 torkosborz ***** válasza:
37%

És most képzeld el, hogy megöregedtek, vagy valamilyen baleset betegség ér... -És nem tudtok mozogni,ágyhoz vagy kötve...És tiszába kell rakni egymást, de legalább is segíteni. Úgy szégyellem magam, hogy inkább távozz, és hagyj belefulladni!

Tudom kellemetlen, de nőjj fel!

Szeret?-igen.

Akkor ez a legnagyobb problémád?

Marasztald sokáig aztán majd ő rá is ráérik.-Akkor azt mondod nyomás haza?!

Ez az élet természetes velejárója...

Tanuld meg elfogadni, lépj túl ezen, és lehet még a kapcsolatotok is jobban elmélyül.

2019. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyuk gyerekek


Te max testileg nem... És ha több napig ott van, akkor lezs este is, amikor neki is sz*rnia kell. Amúgy, ezt már tudod róla, de elmenni wc-re nem mersz?

2019. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
És mi lenne veled, ha együtt élnétek és akár 0-24-ben egy légtérben lennétek? A szobára lehet ajtót tetetni, és akkor máris vmivel jobb a hangszigetelés. Ha meg mégis annyira zavar, folyasd közben a vizet, hogy ne hallatszon ki annyira, de bármilyen más hétköznapi szituációban vagy akár szex közben is megesik, hogy kiszalad egy puki, és akkor mi lesz, belehalsz a szégyenbe a párod előtt? A szagról meg annyit, h húzd le rögtön a WC-t, amint kijött a "termék", és akkor nem áll ott semeddig, nem is lesz annyira büdös utána.
2019. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!