Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő megbántódik valamin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő megbántódik valamin, és ezt kifejeződésre juttatja ilyen vagy olyan módon, az a férfi szemében mindenképpen hiszti?

Figyelt kérdés
A környezetemben lévő pasikat állandóan így hallom nyilatkozni.
2018. szept. 15. 02:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszti. Ne hagyd, hogy manipulaljanak. A pasik is hisztisek gyakran, de ez nem az.

Ilyenkir az van, hogy valamiert megfelelesi kenyszered van es nem akarsz "hisztis liba" lenni es ezzel a kijelentessel akarnak hatni rad, hogy szo nelkul viseld el a bunkosagaidat.

Ne hallgass az ilyen rinyagepekre, akik rad akarjak attolni az o paraszt viseledesuket.

Persze azert nem mindegy, hogy mi tortent, es nem te reagalsz tul valamit.

2018. szept. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
"bunkosagaidat" -> bunkosagaiKat
2018. szept. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem hiszti. Hiszti az, ha a nő még egy hét múlva is ugyanazon pattog.
2018. szept. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1

Nemcsak én kapom ezt meg időről időre, hanem tényleg kb. az összes lány, akit közelebbről ismerek, és már magam sem tudom, hogy mi férne bele a „normális” viselkedésbe.

Velem legutóbb az volt, hogy megbeszéltünk egy találkát (hozzátettem, hogy sokat jelentene, mert eléggé magam alatt vagyok), amit lefújt, mondván, hogy a csoporttársa hirtelen ötlettől vezérelve elhívta Athénba öt napra, és nagyon gyorsan el kell intéznie ezt-azt előtte, de majd összefuthatunk, ha visszajött. Mondtam, hogy oké, menjen. Nem sokkal a hazaérkezése után érdeklődtem, mi a helyzet, mire közölte, hogy majd valamikor a következő héten lehet szó róla, mert ő közben elígérkezett ide meg oda, és mi végül is nem fixáltunk konkrét időpontot azóta, hogy az előzőt elhalasztottuk. Szerinte hiszti volt, hogy azt mondtam, kissé leszarva érzem magam.

2018. szept. 15. 04:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, h leszarva érzed magad, mert tényleg le vagy szarva, nem kicsit (kissé, ahogy te fogalmazod), hanem nagyon. Ez nem hiszti...

Minden és mindenki fontosabb nálad, h téged lásson, találkozzon veled. Sztem itt nagyon át kellene gondolnod ezt a párkapcsolatot, mert úgy látszik csak neked fontos. Ez szomorú és semmi köze nincs a hisztihez.

2018. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo: ha ez olyan "kapcsolatban" merult fel, ami meg alakul, es nem mutatott be a baratoknak, csaladnak, stb., akkor ez annak szol, hogy nem kellesz elegge, mert csak akkor szorit be az eletebe, mikor nekijo, mikor epp nincs mas/jobb dolga. Ha viszont ez egy tartos kapcsolat, akkor elgondolkodnek a helyedben, hogy ilyet akarok-e egyaltalan, ahol letojnak engem es az erzeseimet, es mindenki mas utan kovetkezik csak a kapcsolat... Hogy fog ez igy mukodni meg ennel is hosszabb tavon?
2018. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak kissé érzed lesz.rva magad? Ez a srác konkrétan tojik a fejedre. Nem kicsit, nagyon. Egyáltalán nem fontos neki, hogy találkozzatok, gyanitom van más nőnemű is a háttérben.

Egyébkent pont az ilyenek szoktak dobálózni a "hisztivel", akiket nem erdekel az egész, és nem akarnak jobban belebonyolódni a vitába, lezárják ennyivel.

Nem tudom miota tart a kapcsolat, de el kéne gondolkodni az értelmén. Szerintem az embereknek még ha szerelmesek is, legyen annyi önbecsülésük, hogy ennél többet várnak, és nem erik be sz.ros morzsákkal.

2018. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan tipikus, hogy fel is nevettrm, amikor olvastam a problémát. Csattra ugyanez volt velem. Rám se tojt, majd ha jeleztem kultúráltan, hogy úgy érzem, utolsó vagyok neki a fontossági listán, megmondta, hogy hisztis vagyok 😂


Ne dőlj be. Inkább döntsd el, kell-e ez neked!


29n

2018. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem győzöm leírni: amikor a te komoly problémád elintézi a pasi azzal, hogy legyint egyet, mert ez csak hiszti, akkor azt ott kell hagyni. Ez azt jelenti, hogy nem is akar rád odafigyelni, nem érdekli a problémád, eszébe sincs változtatni, és ez is a te hibád, mert te vagy hisztis. Változz te, és nyelj be mindent mosolyogva.

Az ilyen pasiknál jobb az egyedüllét. Hidd el!

Azért tapasztaljátok ezt gyakran, mert kapcsolatfüggők vagytok. "Jujj, inkább csenden tűrök, nem szólok, ha zavar valami, nehogy elhagyjon azért, mert túl hisztis vagyok." Aztán csodálkozol, hogy kutyába se vesz. Megszokja, hogy azt csinál veled, amit akar, mert mindent el tud intézni azzal, ha téged hibáztat. Két hétig feléd se szagol, nincs ott, ha szükséged van rá, de a te hibád, ha ez nem tetszik, mert hisztizel.


Mi a jó ebben a kapcsolatban? Mit ad neked ő, amit más nem tudna?

2018. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nyilván igazatok van.
2018. szept. 15. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!