Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A borotvalkozas mindenkeppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A borotvalkozas mindenkeppen kotelezo?

Figyelt kérdés
Baratom mar nagyon surget hogy borotvaljam le ott mert kezd megnoni. Viszont tobbszor annyira kipirosodik es viszket a borotvalkozastol, hogy cak ritkan szeretnem ezt uzni a kozeljovoben.
2017. márc. 10. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha rendszeresen borotválod hozzá szokik a bőr. Eleinte nekem is kipattogzott fájt és minden bajom volt mostanában már semmi nem hatja meg a bőrömet. Hol epillálom hol borotválom mikor hogY van időm de egyik sem irritálja.

Amúgy nem kötelező de ha a párodat zavarja a szőr vagy lecseréled vagy megszokod a borotvát.

2017. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kotelezo. En borotvalom mert ugy szeretem magamon, a paromnak meg teljesen nyolc, szereti ha sima, de az sem hatja meg, ha riogatom azzal viccbol, hogy megnovesztem dzsungelre. Ha lusta vagyok par napig es borostas, az sem zavarja, sosem szolt meg, hogy ideje lenne leborotvalni, lol.
2017. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elozo baratom nem varta el tekintettel volt erre hogy nincs mindig idom es nem tesz jot a boromnek. De a mostaniszinte ram parancsolt es szerintem undorodna tolem. De en ezt nem tartom normalisnak.
2017. márc. 10. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenki más, én a pamacsot szeretem.

Neked nagyon nem oké, ő meg ragaszkodik hozzá, a kapcsolat tönkre fog menni. Azért, ha tönkre megy, nem is volt kapcsolat.

2017. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha neki ez kell, neked meg így nem jó, akkor váljatok szét. Lesz aki el se várja, hogy borotváld.
2017. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van, aki meg azt várná el, hogy dzsungelt növessz...


Az én páromnak kb. mindegy, egyszer megkért (!), hogy ne borotváljam teljesen csupaszra (mert én azt szeretem), hanem hagyjak csíkot. Megtettem, mert szépen kérte. Nekem nem vált be, visszatértem a csupaszításhoz.

Ettől függetlenül, ha 2-3, vagy akár több napos borosta van rajtam, az sem zavarja.

Amúgy tényleg hozzá lehet szokni a borotváláshoz, eleinte nekem is kipattogzott a bőröm, most már semmi nincs.

2017. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a kedvesemet szeretem, nem a p_náját, és főleg nem annak a borotváltsági fokát.

A "barátod"-nál valahogy fordítva van ez a sorrend, te magad az utolsó helyen állsz.

2017. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelező. Azért borotváld mert te úgy érzed jól magad, ne azért mert ő rád parancsol. Amúgy is, mi az, hogy ilyesmit követel? Milyen alapon? Ha nem fogad el úgy ahogy vagy, akkor nem szeret téged.


Amúgy nálunk én eleinte borotváltam, mert azt hittem az én párom is ezt szeretné. Az első együttlétünk után megkért, hogy ha én nem ragaszkodom hozzá, ne borotváljam, mert ő természetesen szereti, és hogy ő nővel akar szeretkezni, nem egy kislánnyal aki odalent szőrtelen. Így nekem is kényelmesebb sokkal. Én sem szeretném ha ő borotválná magát odalent, vagy bárhol. Szerintem egy férfin legyen szőr. Mi ilyen szempontból is összeillünk.:)

2017. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom, nagyon jokat irtatok!
2017. márc. 10. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy nem húzod a borotvát a szőr növekedési irányával szemben és akkor nem fog úgy kipattogni.

Persze nem is lesz annyira sima de tűrhető!

2017. márc. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!