Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Frusztrál ez az egész párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrál ez az egész párkapcsolat kérdés, mit tehetnék szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és a korról annyit, hogy már kezd egy kicsit ciki lenni, hogy még nem volt.

Mikor megpróbáltam kialakítani egy kapcsolatot, a lány barátnői vetettek véget a mókának vagy egy "rivális". Meg ráadásul elég ritkán találok megfelelő lányt (nem szeretem ha dohányzik, főleg tizenévesen), mostanában csoda ha évente egyszer belefutok egybe.

Ráadásul nem jönnek be ezek a mai lányok, ugyanígy én se követem a metroszexuális divatot, és ez a mai világban hátrány.

Mit tehetnék szerintetek ennyi idősen zéró tapasztalattal? Ráadásul egyre jobban aggaszt a szexuális frusztrációm.


2010. júl. 17. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Így picit nehezebb, hogy konkrétan nem írtad le a korod, de megpróbálom leírni amit gondolok.

Manapság a nőket iszonyatosan irritálja ha egy pasi mondjuk választás elé állítja őket, hogy: Vagy én vagy a cigi. Na ez nem így megy. Ha Neked kell egy csaj, akkor ne próbálj azon túllépni, hogy cigizik. Majd idővel talán talán tudsz rá hatni hogy a kedvedért leszokjon, de addig ne erőltesd. Inkább fogadd el. Másrészt meg mindig minden csajban találnál valami kivetni valót, ugyanis tökéletes nő nincs. Lehet valaki kívülről bombanő, de ha buta mint egy molylepke akkor lőve van az egész. És azért nem lehetetlen feadat ma sem normális lányt találni, mert ugyanígy a lányok is a normálisabb pasikat keresik.

Az meg ha alakul valami és a barátnők bekavarnak...hát szóval arra csak azt tudom mondani, hogy örülj neki hogy még időben kiderült milyen emberekkel van körülvéve a leányzó. Engem sosem befolyásoltak a barátnők. Inkább támogattak mint visszatartottak. Azzal meg nem tudsz mit csinálni ha rivális van a képben. Mindig jöhet egy másik, már akkoris ha az ember házasságban él, szóval erre megint nem tudsz alapozni.

A helyedben én nem görcsölnék mert annál rosszabb lesz és annál jobban nem fogsz találni senkit. Kicsit adj lejjebb az elvárásokból, menj erre-arra hisz nyár van, sokan vannak szinglik, próbálj kazítani, ismerkedni, haverokkal menjetek el strandra vagy nyaralni vagy ilyesmi. Hidd el ha nem görcsölsz rá az ügyre akkor minden könnyebben fog menni. Vagy talán a társkereső sem rossz megoldás, és le is foglal, meg hát ki tudja mi alakulhat. Sok ismerősöm ott talált magának párt. Vagy nézelődj a közösségi portálokon. Azért a 3 legfelkapottabban ma már igazán könnyű kontaktust teremteni.

Remélem valamennyit tudtam segíteni.

2010. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


keres egy olyan közösséget ahol találkozhatsz hasonlókkal mint te.. pl vallási közösségekben nagyon helyes és normális lányok vannak

2010. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!