Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én fújom fel ezt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én fújom fel ezt? Vagy tényleg jogos a sérelmem? Kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

Szóval tegnap a párommal(2hónapja nem láttam külföldi tanulmányút miatt) összevesztem egy dolgon, hogy bunkó volt aztán rá is jött miután kiakadtam, hogy mégis mi ez.Bocsánatot kért de mentek vplna inni páran aztán bulizni. Ő szervezte le ráadásul hogy hánykor kezdjék az ivást és mivel mi ezen veszekedtünk már alapból órákat késett az ivásról. Alig colt időnk beszélni de a bunkó stílusa miatt abból is csak veszekedéw lett...aztán hiába kért bocsánator az emberi érzelmek nem ehyik pillanatról a másikra myugszanak meg meg stb. Kellett volna még nekem idő, hogy jót beszélgessünk éw kicsit elfeledjem ezt a vitát, meg amit okozott bnnem. Na mimdegy a lényeg, hogy elment bulizni éa jól is érezte magát. Én nekem meg azért esik ez rosszul mert ha annyira szeretek vlakit ahogy ő elvileg szeret engem akkor miután a párom ott bőg meg sír hogy hogy hagyhattam ott nem fogom még jól érezni magam a buliban nem? Mármint nekem végig rossz kedvem lenne, inkább megbeszélném vele... nem pedig próbálnám elnyomni hohy a másik am kur,va szarul van és én meg nem akarok szarul lenni ezért élvezem inkább a bulit. Szóval csak úgy képes volt igauából félretenni azt, hogy én ott sírok meg rosszul érzem magam miatta, mikor élőben ki se tufunk békülni a távolság miatt egy ideig még. Tudom hogy nagyon szeret de most ez eltörött bennem valamit. Én egyszerűen ezen nem tudok túllépni, hogy aki elvileg annyire szerez engem hosszú évek óta az simán jól érzi magát egy buliban miközben én otthon szomorkodom( és ő okozta a szomorúságot)...Most én lennék a hisztis? Simán lehet, én már nem tudom....

22L



2019. okt. 27. 15:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért
2019. okt. 27. 15:35
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Már a kűlföldi tanulmányút megölte a kapcsolatot. Azokat választotta akikre számíthat...kapcsolatnak vége van már nem érdekli a távlove.
2019. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne vége? Inkább beszélt velem órákat még és addig se velük volt..Nem ez volt a probléma, azóta is órákat beszéltünk erről csak engem ez nagyom megbántott éw nem tudom hohy én vagyok-e ennyire hisztis vahy tényleg bunkóság volt-e? szóval ez a válasz sajnos releváns válasz. és nem vitt előrébb mert amit írtál totál mem igaz. Kérem valaki aki tényleg érti válaszoljon, adjon tanácsot.
2019. okt. 27. 16:06
 4/13 A kérdező kommentje:
nem releváns*
2019. okt. 27. 16:06
 5/13 A kérdező kommentje:
meg mi az hogy rájuk számíthat? ennél nagyobb baromságot..max ivásban számíthatott rájuk aznap este mivel én nem tudok ott lenni, meg számíthat még 2 hónapig aztán viszlát. ajj istenem ezek a fél értelmetlen válaszok nem kellenek, nem segítenek.
2019. okt. 27. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En annyit ertettem ebbol, hogy az fajt neked, hogy lenne sajat elete egy kicsit, bocsanatot is kert, de neked ez nem volt eleg, te akartal beszelni, fuggetlenul attol, hogy o mit akart.


Es ha a parom ot bog, mert hisztizik, akkor en is inkabb a bulit valasztanam. Bocsi.

Nem tudom, hogy tisztaban vagy-e vele, de egy hisztos not, nem lehet eszervekkel lenyugtatni.

Kivancsi lennek, mi volt ez eredeti "bunkosaga", amin eredetileg vesztetek ossze.


Az idozitesed volt nagyon rossz, szerintem, amit leirtal nekem ez jon le.


42N

2019. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Elkezdtél hisztizni egy lényegtelen fszság miatt ahelyett, hogy végre buliztatok volna egy jót és hagytad volna kikapcsolódni... Tudod ki maradna otthon veled meg érezné rosszul magát csak mert te elsírod magad egy türelmetlenebb hangnemen. Én nőként sem értem miért vannak együtt férfiak ilyen nőkkel akik a semmin is képesek behisztizni és utána elvárják, hogy dobjon mindent a másik mert ők most éppen pityeregnek... Nőj fel.
2019. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amin eredetileg kiakadtam az a stílusa volt ahogy kért egy szívességet. Belátta hogy hibás csak mem akkor amikor kellett volna. Köszi a választ

utolsó: én nem tudtm bulizni menni, írtam. több ezer kilométerre vagyunk egymástól. Hát én tudom, hohy miért van velem, mert mondjuk minden más működik és a viláhon a legjobban szeretjük egymást a súrlódások ellenére is. Szóvql egy ilyen miatt ha valaki dob valakit az elég fura. Én csak mem tudom rúltenni magam ezen, meg azérr rég láttam és mefint nwm volt időnk beszélgetni hanem megint miatta vitáztunk helyette.. szóval alapvetőem nem vagyoi hisztia vagy ha igen akkor ugyanannyira vagyumk azok. De ettől függetlenül ez lehetett hiszti a réazemről mert elég szarul eaett és még besuálni is alig tudtunk aznap. Összejötr minden. És így már nem biztos, hogy hiszti. Nem tudom eldönteni.

2019. okt. 27. 16:37
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja igen és az időzítés szörnyű volt, de igazságtalannak tartottam, hogy megint nem beszélünk rendesen és inkább a buli megy, meg akkor francnak kell undorító stílussal elrontqni az alapból tök jó beszélgetést. Késő a boxsánat utána már. Ha az idő veszekedéssel twlik aztán későn belátja hogy hibzott tényleg akkor már elment az idő ezzel ahelyett, hogy végre tudtunk volna minőségit beszélni. és mesélni egymásnak.
2019. okt. 27. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja hogy ez neten volt....
2019. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!