Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud tanácsot adni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tanácsot adni vagy hogy miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem szeretek a párommal szeretkezni és nem tudom az okát pedig szeretem őt. De egyáltalán nem kívánom. Mindig kitalálok valamit hogy elkerüljem a dolgot.. 21 éves lány vagyok a párom 29 éves. 4 éve vagyunk együtt de 2 éve lakunk együtt.
2019. szept. 26. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem elégít ki a kis pöxse. Nem szégyen ez rad nézve.


Dobd ki , fiatal vagy !

2019. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő a legjobb barinőd :)
2019. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az utolsót nem értem. Ki kinek a barinője?😀
2019. szept. 26. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Ő a te férfibarátnőd, így érted?

A kis kutyusod, jó vele játszani hozzá bújni simogatni, elmenni vele sétálni, elmesélni neki a gondjaidat, de nem fogsz dugni vele.

2019. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diazepam ***** válasza:
Ezért nem érdemes összejönni valakivel aki az első pillanatban nem vonz. Persze idővel megszeretheted, ez megszépíti a külsejét a szemedben, de amikor elmúlik a rózsaszín köd, pontosan ez történik, nem tudod már kívánni.
2019. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Koszi a válaszodat! Lehet igazad van.. De azért nem könnyű szakítani😞
2019. szept. 26. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyedül maradni egy gyerekkel még kevésbé könnyű...
2019. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes vagy aszexuális vagy.
2019. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igaz gyerekkel nehezebb lenne ..köszönöm a válaszokat!! Aszexuális nem vagyok szerintem😀 mondjuk szerelmes sem vagyok de szeretem őt.nem tudom hogy mondjam el neki..
2019. szept. 26. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyíltan lényegre törően mond el neki, ne köntörfalazz.


Szívem, én szeretlek, de a szex soha nem fog működni, szóval max barátok lehetünk, de több nem.


A legyünk barátokat meg senki sem szereti , úgyhogy a probléma meg van oldva.

2019. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!