Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy értessem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy értessem meg a férjemmel, hogy így nem lehet csinálni tovább?

Figyelt kérdés
Vállalkozó, rengeteget dolgozik. A saját munkájával állandóan el van havazva, mert mindent bevállal. Az anyjánál szigeteltek, nincs még kész. Most az anyja rágja a fülét, hogy mikor megy már csinálni. Közben másik munka is lett, menjen és csinálja. De közben dugig van munkával, azt sem tudja, hogy fejezze be. Mindenbe belekap, semmit nem fejez be, emiatt tiszta ideg. Van egy öccse, meg egy sógora, de azokat soha nem cseszteti anyósom. Tudom, kell segíteni, nem is ezzel van baj, hanem azzal, hogy azt mindenki leszarja, hogy nekünk nem segít senki és a mi dolgunk, felújításunk, saját munkánk nem halad.
2019. okt. 29. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Olyan vagy b+ mint a sogornőm.otthon mereszti a seg.gét,semmit nem csinál , max.költi a tesóm pénzét kétkézzel....és állandóan sóhajtozik hogy mért mész anyádéknak segíteni? Tesódnak bezzeg megcsináltad......! De az nem zavarja a libát,hogy tesóm 3-4 munkát is bevállal csakhogy ő szórhassa a pénzt!
2019. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Mit próbáltál eddig? Mennyire és milyen körülmények között beszéltétek ezt át? Beszéltetek a testvérével, sógorával?

A megoldás, hogy határokat kell húznia, megszabnia a napi, heti rutint. Felkel ekkor, eddig a munkájával foglalkozik, ekkor megy oda segíteni, vagy akár mennek, mert több ember jobban halad, és ekkor dolgozik a ti házatokon. Ha dolgozik, lesz pénz, és akkor akár felvételi is tud segítséget. Szüleit is támogathatja ezzel, de nekik is kell beleadniuk, nem lehet elvárni, hogy saját zsebből ennyi mindent álljon, ha nincs meg hozzá az a tőkéje, ami mellett a ti életetek is fenntartható.

2019. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

#1


Hol láttad a kérdésben leírva, hogy a kérdező csak otthon ül és nem csinál semmit?


Kérdező, mond el neki a véleményed, de csak akkor fogja megérteni, ha akarja.

2019. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el,az ilyen panaszkodók ezt teszik. Nekem is sokat dolgozik a férjem,én is. Amikor felújítottunk, előre leszerveztem mindent, nem a férjemre vagy tesómra vártam,rajtuk kivűl is vannak jó szakemberek. Volt olyan h a férjem 300km- rel arrébb dolgozott ( ács egyébként) itt meg egy csapat újította a tetőnket. Ennyi. De a sogornőm csak sóhajtozni bír s ezért mostmár 5 évente merem tesómat erre arra megkérni, mert hatalmas patáliát rendez(ett) belőle.
2019. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves első. Nem meresztem itthon a seggem, képzeld, dolgozom. Sőt, elmegyek és én is segítek anyósomnál. Csak mikor a mi kerítésünk szétdől, de nincs idő megcsinálni, az kicsit érzékenyen érint.

Többször mondtuk anyósnak, hogy jöjjenek sógorék is dolgozni, az a válasz, hogy hát ők dolgoznak meg messze laknak. De mi is dolgozunk, nekünk is van gyerekünk. És akkor jön, hogy mi milyenek vagyunk, miért nem értjük meg. De azt senki nem érti meg, hogy a férjem beledöglik.

2019. okt. 29. 08:18
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom leszervezni, mert ha már 5 ft-tal többe kerül valami, az már nem jó. Menjen a férjem egy segítséggel, mert az csak 20000be kerül,a másik meg elkérne 30 ezret, de a férjem meg közben csinálhatná a dolgát.
2019. okt. 29. 08:20
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

#4


Ez a tesód hibája.Ő hagyja a sógornődnek a henyélést és a jajgatást.Ha a sarkára állna, akkor a sógornőd nem tehetné ezt a továbbiakban.Becsicskult neki.Ennyi.

2019. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Beledöglik a férjed de azért gondolom nem akkora probléma, mert akkor jobban is odatehetnéd magad,hogy lebeszéld. Mindegy. Csak egyből a sogiasszony jutott eszembe meet mindig van vmi rinyája , de még a kaját is úgy hozatja,tán még fakanál se volt életébe a kezébe.
2019. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Becaicskult, ez tény. De az őcsém meg nagyon ragaszkodik a családjához ( 2 gyerek is van),és ezt piszkosul kihasználja.
2019. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

#9


Akkor ne a sógornőd hibáztasd, hanem a tesódat.Ő tűri, engedi neki a dolgokat szó nélkül, persze, hogy kihasználja.Elvett egy lusta nőt és még két gyereket is csinált neki.Ettől nagyobb baromságot el sem követhetett volna.És azóta sem változtat a helyzeten csak mert a család egyben maradjon.Egy igazi lúzer.

2019. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!