Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az édesanyám flörtöl a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az édesanyám flörtöl a leendő férjemmel, aki ezt láthatóan nagyon jó néven veszi. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Én 29 vagyok, a párom 39.

Kb. fél éve vagyunk együtt, és ez alatt a idő alatt, amikor elmentünk az anyámékhoz, mindig furán éreztem magam, de nem tudtam rájönni, mitől. A utóbbi 1-2 hónapban esett le, hogy az anyám (50) testbeszéde, hanglejtése mind arról árulkodik, hogy el van alélva a barátomtól és finoman csábítgatja. A barátomnak pedig ez láthatóan legyezi az egóját és kis híján ráugrik az anyámra, amikor az játssza neki a bazári majmot. Anyám férje meg csak vigyorog az asztal másik végében, mint a tejbetök, észre sem veszi az egészet, mert ő meg el van bűvölve anyámtól és a barátomtól is. OK, tudom, hogy komikusan festem fel a helyzetet, de csak azért, mert kínomban nem tudom már, sírjak-e vagy nevessek ezen a egészen. Borzasztóan kellemetlen így egy társaságban lenni velük főleg annak fényében, hogy ha véletlenül a barátom és köztem (négyszemközt) szóba kerülnek anyámék, a barátom arca felderül, mosolyog, csillog a szeme, érdeklődik, nem úgy, mint irántam az utóbbi időben. Én akármit mondok neki, valahogy nem igazán jut el hozzá, bár ez kezdetektől fogva jellemző rá egy bizonyos fokig. Anyámnak meg issza a szavait... Kétségbe vagyok esve.


Mit kell ilyenkor tenni? Édesanyámnak egyszer szóba hoztam ezt, de természetesen váltig tagadott mindent, sőt, én lettem a szemét, akit "sajnálni kell, mert mindenkiben a rosszat látja..." A barátomnak egyszer pendítettem meg a témát, de csak messziről, óvatosan, és már így is alig bírta palástolni az örömét. Undorító volt ezzel a reakcióval szembesülni. Persze ő is csak terelte a témát (ő nem akarja, hogy ennyire kedveljék, meg hogy a világ körülötte forogjon, stb.)


Ha volt már ilyen tapasztalatotok, vagy ha csak átlátjátok a helyzetet, légyszi, segítsetek! Nem akarok az első akadálynál szakítani vele, és a "swinger klub"-szintű megoldásokat is meghagyom másoknak.



2018. dec. 13. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
A legfontosabb tennivalo, hogy elmenj egy agyturkászhoz aki segit kigyogyulnod a beteges féltékenységedböl.
2018. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
anyádat elkerülni pasit dobni majd lesz másik anyádat pedig letiltani mindenhonnan egy ribi a pasid meg egy aljas ha ezt végig nézed te sem vagy 100 as
2018. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 peca1000 ***** válasza:
85%

Legalább jó lesz a férj-anyós viszony köztük, nem fognak veszekedni :D


Családban marad :D


Viccen kívül ebből válás lesz

2018. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
mit akar a párod egy 50 éves nőtől? :D és az anyád férje akkor is vigyorogni fog, ha egymássla látja őket kefélni? esetleg még a gyertyát is tartja nekik?
2018. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát mi a teendő.. nemigen tudsz mit tenni az érzelmeikkel. Meg aztán kérdés, hogy érdemes-e valamit tenni. Ha köztük valami közbenjárásra le is hűl a dolog és normális keretek közé szorul akkor is marad a tény, hogy a pasid egy számára vonzó nő láttán eldobja az agyát és oda-vissza van. Vagyis ha majd valamikor találkozik mással aki megtetszik neki ugyanez lesz. Így is kell neked?


De ha mégis kell akkor össze kell ugrasztani őket. Egyszer "véletlenül" szóld el magad anyádnak, hogy a pasid otthon milyen jót mulat mindig rajta (anyádon), hogy a vén szipirtyó, hogy nyomul, kedveskedik neki, ilyesmi, ő meg magában csak röhög rajta de a világért sem akarja megsérteni ezért kussol és játsza a szerepet. Na legközelebb anyád szerintem távolságtartóbb lesz vele. Hasonlót a pasidnak is mondhatsz, persze forditva, hogy anyád milyen jókat nevet magában ahogy a pasid teper neki.

Valami olyat kell mondani ami hihető, de kellemetlen lenne nekik felhozni, visszamondani. Így nem fog kiderülni a dolog. Esetleg még ha lehűl köztük a levegő mindkettőnek mond el, hogy a másik észrevette a változást és kiakadt, hogy miért kellett visszamondanod a "titkot" amit csak neked szánt, és nem akarta megbántani azt akiről mondta.

2018. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Én menekülnék.


A pasid egy igazi balfsz, aki elalél attól, hogy valakinek bejön, hisz ez biztos ritkán fordult vele elő eddig, 39 évesen nem csoda, hogy egy 10 évvel fiatalabbat szedett össze, agyilag meg ott(sem) tart. Dobnám.


Anyád épp klimaxol, szerencsétlent meghülyítik a hormonok, kb egy terhes nő beszámíthatóságával rendelkezik, de több erkölcs is szorulhatott volna belé.


Gondolom a férje is igazi nyomi, akinél még a te barátod is menőbb. Hízeleg neki, hogy egy fiatalabb pasi vevő a flörtjére.


Anyukáddal hanyagold a kapcsolatot, amíg át nem esik a klimaxon, és legközelebb olyan pasast válassz, aki nem azért hűséges, mert nincs lehetősége félrelépni, hanem mert csak téged akar.

2018. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Ja és ezt úgy mondom, hogy az én exemnek bejött, hogy az 50es banya főbérlője csapkodta a fenekét és megsimogatta az arcát. Nem dugta volna meg, de pont annyira volt benne a dologban, amennyi engem zavart, tehát nem szólt érte, mosolygott hozzá és jól esett neki, hogy valaki kimutatja, hogy aláfeküdne.


Az önbizalomhiányos lúzer pasik mind ilyenek, úgy örülnek ennek, mintha aranyat találtak volna. Nem állítják le, mert legyezgeti a hiúságukat, hogy életükben először valakinek kellenének úgy, hogy semmit sem tettek érte. Fújj.

2018. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Sokan nevetnek ezen,de wn ismerek egy 46 eves not es folyton ,versenyezik a lanyaval! Ugyan ezt csinalja a lany pasijaval ,es olyanokat mond,h o is meg kaphatna.Szoval az ilyen anyak nekem hanyingerek
2018. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Az meg le maradt,h szerintem kapuzarasi panik az ilyen noknel ez,nem tudjak el fogadni ,h mulik az ido felettuk.
2018. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Csakén érzem ugs, hogyha a kérdező rábolintana, akkor lenne egy dinom hármas? :) 29F
2018. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!