Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszautasít a párom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasít a párom, nem akar szeretkezni, miért?

Figyelt kérdés

A barátnőm szexuális étvágya nagyon lecsökkent, annyira, hogy már nekem rossz. Nem várom el a szexet, de már sokszor nagyon rossz a kedvem amiatt, hogy visszautasít, és félek hogy már nem szeret vagy nem kíván, nem néz rám férfiként...


Amikor megismerkedtünk sokat szexeltunk, nem volt gond, majd egyetem, melo miatt nyilván csökkent, de én heti 1-2 alkalommal még nem éreztem hogy ez kevés lenne, nekem az elég. Most viszont lassan havi 1-2 alkalom, pedig minden nap együtt alszunk (nem élünk együtt). Mindig azt mondja fáradt, ami érthető lenne, de már gyanús, hogy 'huzza az idot' amikorra mar tenyleg keso van, es akkor egybol bealszik.


Nekem rosszul esik, hogy nem mondja el mi a gond. Már próbáltam fogyni, próbáltam romantikus lenni, vagy heves. Legtöbbször kudarcba fulladok.. elmentünk randizni, majd utána otthon gyertyákat gyújtottam, megmassziroztam, és utána momdta hogy másnap dolgozik joejt.



Nem vagyok rossz az ágyban, legalábbis annyira biztos nem, hogy erre okot adjon. (Ha eljutunk addig, élvezi mindkettőnk... És nem hagyom sose kielegitetlenul a párom)


Amit nem értek, és ami miatt kiírom a kérdést az az, hogy amúgy semmilyen problémánk nincs a kapcsolatunkban. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást, és más is ezt látja, és érzem is magunkon.


Mi válthatja ki egy 20 éves nőnél azt, hogy ennyire elutasítsa azt, akivel korábban folyamatosan szexelt? Nem akarok szakítani, vagy menekülni, megoldani akarom, de hogy lehetne? Hogy vehetném rá, hogy elmondja miért ilyen velem?


(Másfél éve vagyunk együtt.)


2019. okt. 30. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Mi váltja ezt ki? Az, hogy csinálja ő, csak nem veled :)
2019. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Savlekotő ***** válasza:
87%

Mi válthatja ki egy 20 éves nőnél azt, hogy ennyire elutasítsa azt, akivel korábban folyamatosan szexelt?

Kérdezz rá kereken-

Millió oka lehet.

Nem szeret.

Elhidegült.

Szexel mással.

Fertőzés.

Vaginizmus.

Stb ...

Kommunikáció csodákra képes. Ültesd le és addig ne engedd el míg nem őszinte,kifogás kifogás kifogás. Ha valaki hirtelen nem szexel előtte meg ágytornász volt ott valami nem kerek

2019. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ulj le vele es kerdezd meg h miert van ez, esetleg vazold h ez neked nem eleg es nem erzed jol magad...
2019. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is esélyes, hogy megkapja mástól, akár másoktól. Tudom hogy nem akarsz erre gondolni, de homokba sem kell dugni a fejed.


Bárhogy is legyen, te mindent megpróbáltál, innentől kezdve egyetlen lehetőség maradt: vagy elmondja mi a gond és együtt dolgoztok rajta, vagy lezárod vele. Már mindent megtettél amit lehet. Igazából ha az a gond hogy nem tud már rád férfiként nézni, az pont emiatt az előtte térdelés miatt van, és hogy lesed minden kívánságát. Most már mindegy, mert visszafordítani nem lehet, de a következő kapcsolatban ne fetrengj a másik előtt, teljesen beadva magad. Egy kapcsolat két félből áll, ha egyedül tepersz, halott az egész.


Amit szeretnél, hogy kihúzni belőle a miértet és megoldani a helyzetet, meg kell értened hogy nem tudod. Nem tudod a másikat irányítani és bárhogy tepersz vagy könyörögsz, nem fog semmit számítani. Ugyanis ha ő nem akarja elmondani, akkor nem fogja, erre pedig nem tudsz semmilyen hatással lenni. Tehát a másik tanácsom ez lenne a jövőre nézve, hogy fogadd el hogy vannak dolgok amiket nem tudsz irányítani és arra koncentrálj amit tudsz: a te életedet. Azaz kilépni abból amiben szenvedsz és olyan embert keresni, akivel nem lesz gond a szex, ami a párkapcsolat természetes része és az intimitás legfontosabb eszköze.

2019. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Igen, ez kommunikáció kérdése. Találgatás helyett már rég le kellett volna vele ülnöd beszélni.

Nekem egy dolog ugrott be ezen kívül ami biztos, hogy hatalmas vörös zászló neki. Te gyakorlatilag csak azért kedveskedsz, hogy legyen szex. Ez már önmagában is bőven elég bárkinek ahhoz, hogy elhidegüljön és ne akarjon lefeküdni veled. Az embernek egyértelmű, ha csak a szex reményében tesz a másik kedves gesztusokat és ettől lesz egy olyan érzése, hogy a párjának a szex a legfontosabb, ezért van csak vele. Ha csak akkor kedveskedsz neki amikor szexet akarsz akkor persze, hogy elmegy a kedve tőle.

2019. okt. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Le kell ülnöd vele megbeszélni ezt. Egy kapcsolatnak az alapja a kommunikáció. Ha együtt vagytok, a szexuális igényekről való beszélgetésnek is alapnak kellene lennie. Több minden kiválthatja a libidócsökkenést, ahogy korábbi válaszadó írta: megcsalás, stressz, kimerültség, fertőzés és még számtalan más tényező. Esetleg a párod nem szed fogamzásgátló tablettát? A legtöbbnek sajnos ez az egyik mellékhatása.
2019. okt. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

A randizós estén amikor megmaszíroztad nálam ott szakadt volna el a cérna, pedig elég türelmes ember vagyok.

Ne erőltessed ezt a kapcsolatot, nagyon fiatalok vagytok még, ha nem mondja el önként mi a probléma, ha nem akar rajta változtatni, akkor egyedül semmit nem tehetsz.

Egy utolsó beszélgetést kezdeményeznék, elmondod hogy abba a nőbe szerettél bele aki foglalkozott veled, aki szeretett téged, akivel jó volt a szex, vele szeretnél együtt élni. Ha nem változtat a hozzáállásán, ha időt kér és hasonlóak, akkor lélekben már nem veled van.

2019. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

A legvalószinűbb hogy már nem kíván. ( lehet még nem csalt meg de már másról fantáziál...)

Jobb az ilyet most kideríteni,beszélj vele.

2019. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak tőle tudod meg. Lehet, hogy bepunnyadt a kapcsolatba, van más, valami egyéb baja van, sorolhatnánk estig.
2019. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem szed fogamzásgátló tablettát? Nekem anno teljesen lenullázta a nemi vágyamat. (Amikor abbahagytam aztán, nem ismert rám a férjem.)
2019. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!