Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál egy nálad alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy nálad alacsonyabb fiúval?

Figyelt kérdés
természetesen lányok válaszát várom... és ha igen mennyivel alacsinyabbal? most ne írjatok ilyeneket hogyha szereted igen meg ilyenek mert még csak kétszer találkoztunk szóval nyilván nem szeretem de szimpatikus
2010. júl. 17. 15:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

az előző barátom 2 évvel fiatalabb és 3-4 centivel alacsonyabb volt nálam. majdnem 3 évig voltunk együtt és egy percig sem éreztem magam kellemetlenül mellette a magassága miatt :)

20L

2010. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Soha nem járnák nálam alacsonyabbal!Ha meg akkora mint én az még talán belefér,de alacsonyabb már nem!
2010. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
másodiknak: én is így voltam vele, de aztán annyira beleszerettem, hogy semmi sem számított, és csak vele akartam lenni :) az első voltam.
2010. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Tőlem alacsonyabb nem igen van 155cm vagyok:) De ha tényleg lenne valaki aki ettől alacsonyabb akkor nem járnék vele, mert elég röhejesen nézne ki a 2 törpe egymás mellett. Ha mondjuk lennék 165cm akkor beleférne, hogy a pasi egy kicsit alacsonyabb nálam de max 1-3cm.
2010. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek a harmadik válasszal. Én is sokáig úgy voltam vele, hogy szó sem lehet róla, aztán úgy beleszerettem egy nálam pár centivel alacsonyabb srácba, hogy ez lenne a legkisebb gondom...
2010. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

Perszehogy :D

Az alacsony pasik aranyosak.

Én 190 cm magas leány vagyok xD

2010. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én nem járnék alacsonyabbal, mert nekem nagyon fontos, hogy biztonságban érezzem magam egy pasi mellett. Egy alacsonyabb mellett valahogy nem tudnék úgy végigmenni a sötét utcán, hogy biztos vagyok abban, hogy na most tuti nem fog nekem rontani senki. :D (ugyanez vonatkozik az egyszálbélűekre is nálam) L/18
2010. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

éncsak azért nem járnék mert 155centi vagyok és még nálam is kisebet hova keresek? esetleg oviban? xdxD

16L

2010. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Én járnék,igaz hogy 176centi vagyok és aki tetszik az kb.170,de nem érdekel.

Csak az a baj,hogy ha egy pasi kisebb a lánynál,akkor szerintem nem mer nála kezdeményezni,mert azt hiszi,hogy így nem tud biztonságérzetet adni egy lánynak,vagy hogy nem lenne mellette elég férfias,de ez nem így van.


Ha összejönne azzal a fiúval a dolog ,aki tetszik nekem,én attól függetlenül hogy alacsonyabb, simán érezném hogy bármikor megtudna védeni bárki vagy bármi elől.

2010. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

16:29es helyettem is elmondta. :D


Én 174cm vagyok, és szerintem csak nálam magasabb pasival tudnék összejönni. És közülük még normálisat is találni...

2010. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!