Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs melettem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs melettem a párom haláleset után?

Figyelt kérdés
A nagypapám öngyilkosságot követett el a szuletesnapom másnap reggelén, akkor még itt volt velem, ölelt próbált vigasztalni úgy volt együtt töltjük a napot de én ia mentem a helyszínre és így ő is haza. Aznap este megkérdezte illendőségből el jöjjön vissza este de mondtam maradjon pihenjen reggel korán megyek dolgozni úgyis. Tegnap, és ma sem jött el hozzám, dolgozik de szerintem este igazán jöhetne. 40 kmre lakik egyébként. Ez azt jelenti nem számíthatnék rá hosszú távon sem?
2019. okt. 30. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Részvétem.

Mettől meddig dolgozik? Van autója?

És mi van, ha csak nem tud elmenni hozzád, mert dolgozik? Ebbe nem kéne nagy dolgot belelátni.

Őszintén, ő mit tudna kezdeni veled? Semmi. A gyásszal egyedül kell megbírkóznod.

2019. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Diazepam ***** válasza:
91%
Kérted hogy menjen?
2019. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Rèszvètem.

Beszèlni beszèltetek? Èrdeklődött felőled? Nèzd, lehet, mivel első este "lekoptattad" úgy gondolja egyedül szeretnèl lenni, ès majd szólsz ha társaságra vágysz. Te szóltál? Hívtad?

Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy mikor mennyire számíthatsz rá.

2019. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel!
2019. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd együttérzésemet.

Tudom, hogy milyen nehéz dolog egy nagyszülő elvesztése, de attól nem lesz jobb semmivel, hogy ok nélkül marod a párodat... Te küldted el. Hívd fel, és mondd meg neki, hogy meggondoltad magad, mégis szükséged lenne a jelenlétére.

2019. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Valaki ilyenkor inkább egyedül akar lenni.


Majdnem 16 voltam, amikor édesapám elhunyt. A legjobb barátnőm (mindent együtt csináltunk, testvérekként szeretjük egymást) meg is volt "szeppenve", nem tudta hogy mit csináljon (zavarna-e, ha ilyenkor felkeres), nem keresett.

Aztán szóltam neki, hogy menjünk csinálni valamit, nem akarok egyedül lenni.

2019. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
A párom édesanyja 1 éve halt meg de még mindig nem nagyon tudom hogyan kellene róla beszélni, kezelni a dolgot. Lehet ő sem tudja hogy mi lenne a megfelelő reakció.
2019. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Te kérted, hogy egyedül lehess,nem? Hívd fel temagad, hogy csináljatok valamit.


Papád miatt részvétem.

2019. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy gondolja, ő vagy a szülei, ez családi dolog, nem akar illetlen lenni
2019. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én ott volnék, míg el nem küldesz.

Részvétem!

2019. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!