Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Háttérben a haláleset: meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háttérben a haláleset: meddig lehet a szexhiány bírni?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatról van szó, az utóbbi félévben egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt szex. Azt tudni kell, hogy barátnőm tavasszal vesztette el az édesanyját. Azóta gyakorlatilag nincs szex, csak összebújás. Soha nem hoztam fel neki, de félek, hogy ez így tönkre fog menni előbb utóbb.

Akinek volt már ebben része, mit tud tanácsolni? Mennyire normális, hogy nem szexel az eset után hónapokkal?


2019. jan. 3. 11:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
38%
Hány évesen szexeltél először? Na annyi évig biztosan ki lehet bírni.
2019. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az igazán hasznos választ.
2019. jan. 3. 11:09
 3/43 anonim ***** válasza:
30%

Vele beszélj, mond meg hogy ez téged zavar.

Két megoldás van : ő elismeri hogy ez nem jó így többet szexeltek. Másik hogy előbb utóbb bekattansz és esetleg elhagyod...

2019. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
#3 szóval zsarolás. Lelki szemeim előtt van: "sajnalom hogy édesanyád meghalt, de ha nem dugunk, elhagylak."
2019. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%

Lehetnél kicsit megértőbb. Nagyon nehéz lehet neki.

Mondd el, hogy ez a gondod egyrészt, másrészt csinálj a szexhez kedvet összebújás közben. Ennyi..

Egyébként a végtelenségig kilehet.. ez nem létkérdés mint az evés ivás vagy alvás

2019. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Nyilván ki lehet bírni, de ki akarja úgy leélni az életét, hogy 30 évesen kapcsolatban nem kefél?

Így is naponta többször is "segítek magamon", borzasztó.

Megértő vagyok, sose hoztam fel neki ezt, ezért írok először ide, hogy ha valaki volt hasonló helyzetben, vagy átérzi az ő dolgát, akkor tud-e valamit tanácsolni.

2019. jan. 3. 11:22
 7/43 anonim ***** válasza:
88%

Két ismerősről is tudok akik szintén hozzátartozójuk halálesete miatt teljesen megváltoztak. Az egyikről tudom hogy soha többé nem élt szexuális életet. A másikról csak feltételezem ugyanazt.

Vagy ami mégbizarrabb, az egyik ismerősöm pont olyan lett a haláleset óta mint az elhunyt volt. Vagyis ugyanaz történt mint azokban a népi megfigyelésekben és hiedelmekben miszerint az elhunyt lelke a mellette lévő élőbe költözik. Persze az csak hiedelem, de tényleg úgy viselkedik azóta, néha úgy érzem mint ha az elhunyt élne benne tovább.

2019. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
31%
Érzéketlen suttyó vagy! Ha hiányolod a szexet akkor fizess egy útszélinek.... Egy csepp megértés nincs benned csak a magad öröme érdekel.
2019. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
63%
Borzasztó lehet recskázni "kefélés" helyett, sokkal rosszabb, mint elveszíteni egy anyát.
2019. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
35%
Minden csak akarat és elhatározás kérdése, nem ösztönlényként kéne viselkedni. Jó példa erre saját magam: igazi ribi voltam, mielőtt megismertem a vallásos páromat, aki esküvőig nem szexel(orál van). Mivel nagyon szeretem, természetes volt, hogy várnék addig. Már fél éve nem szexeltem, pedig azelőtt már 1 hét után a falat kapartam :) Fejben dől el.
2019. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!