Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért állítja azt az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja azt az exem, hogy keresem. Kutakodom még utána?

Figyelt kérdés

Egy nő..5 év kapcsolat után.....miutan szakítottunk.....hónapokig elutasít....amikor kozeledtem utána..(játszik velem mert adta a jeleket....és amikor oda került a sor...mondta nem akar semmit)

Na szóval az utóbbi 1-2honaoban az exem már szó szerint leszarom....legalábbis a látszatra....annyit tudni kell közös a munkahelyunk......na szóval direkt nem nézek rá.....nem keresem....nem kérdezek tőle semmit stb...sőt...O az aki mostanában elkezdett kerdezoskodni..jopofizni.....mosolyog állandóan..... aztán szóval teszi miért relytegetem a mosolyom.....meg kérdezi miért vagyok szomorú stb....elmondom neki mindig semmi bajom...jól vagyok és kész röviden....de nem keresem nem leskelodok utána stb



Ennek ellenére azt meséli másoknak, hogy a kapcsolatunk után nagyon sokáig nem akar újat mert kikeszitette az egész kapcsolat őt (5ev). Illetve....hogy nem érti közel fél év után miért futok leskelodom stb utána...amikor ez nem igaz....szerinted miért csinálhatja egy nő ezt ?


Ezelőtt 2honappal tényleg próbálkoztam meg nála....de azóta nem....ezen a héten mesélte a dolgokat ismerősének



2019. júl. 14. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neki a rajongó. Amikor meg komolyra fordul a dolog, akkor meg színt vall, hogy ő ezt nem akarja. Csak a visszajelzés hiányzik, a kapcsolat, az elköteleződés nem. De ez csak tipp. 5 év azért sok idő. Attól is függ ki szakított. Ha ő szakított és még ő kéri számon a mosoly rejtegetését, az kifejezetten érzéketlen hozzáállás. Ilyenkor egyesek úgy viselkednek, mintha a másiknak is felszabadulás lett volna a szakítás. De ha szembesíted vele, hogy neked nem az, akkor ideg lesz, sóhajtozik, hogy ezt már egyszer megbeszéltük...
2019. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

O szakított....

De hónapokig nem is köszönt...vagyis durca volt..

Néha egy két napig érdeklődött ez idő alatt....

De az elmúlt 2-3het amikor szinte minden nap jopofizik.....Kérdezi mi van velem....miért van rossz kedvem ha azt látja......rajtam...de mondom nincs rossz kedvem reggel van....meg hogy felujitom e a lakást stb....

2019. júl. 14. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy irritálja a jelenléted. Ezért sem jó egy munkahelyen lenni.

Lehet direkt akar szivatni, befeketíteni mások előtt. Lehet "bolond",(egyszer akar téged, egyszer nem).

Ha esetleg neked már lenne új kiszemelted, akkor pedig azt a kialakuló kapcsolatot akarja ellehetetleníteni.

2019. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

O már rég túl van rajtam állítása szerint..

De mégis...kimondtam véletlen egy lány nevét....hogy Szabina az irodában....rá egy hónappal amikor látta, hogy Szabinanak van párja..facen közös képeket tették ki...karorvendoen megjegyezte nagy mosollyal az arcan, hogy látja nem jött össze a dolog Szabinaval mert lett párja...

Bár igaz, szabinat előtte egy hónapig szana szét kurtam csak nem akartam kapcsolatot ...amit O nem tud...

2019. júl. 14. 10:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Kiderült az igazság

Sajnos eléggé viharos volt kettőnk között az elmúlt egy év.

Tegnapi nap találkoztunk kettesben az elmúlt egy évben először és tudunk őszintén beszélni az egymás iránt érzett érzésekről.

Kiderült, hogy van valami rejtélyes betegsége ami fél éve derült ki és nem tudni, hogy daganat e vagy bármi más.

Röviden és tömören többször elsírta magát az autóban beszélgetés közben, bevallotta, hogy még szeret és csak is engem szeret..de fél, hogy újra lennének veszekedések és a régi lenne minden illetve fél, hogy mit gondol majd róla a családja.. barátai...mivel az elmúlt egy évben a rosszakat mesélte rólam nekik rólam....

röviden, nagyon megható ..meghitt beszélgetésen vagyunk tól, amiben arra kért, ne találkozzunk többet....sírva..leszeretné zárni végleg...de közben belement még egy találkában jövőheten amit a végén lemondott ismételten..hogy nem hiszi, hogy jó ötlet lenne.

2020. jan. 30. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!