Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párom masszázs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párom masszázs hirdetésében azt találtam hogy "ha szeretnéd a masszázs happy enddel zárul"?

Figyelt kérdés
Párom masszőr ezt nagyon is jól tudtam. Viszont most észrevettem ezt a hirdetését és teljesen megdöbbentem, rosszat sejtek.. Ti mit csinálnátok helyemben, mitévő legyek?
2019. nov. 1. 16:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

a "happy enddel zárul" nem egy ártatlan szöveg, ti idióták


ez egy kamu kérdés :D

2019. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

"Ha szeretnéd ..."

Miért? Különben nem az a cél a végén fittnek érezze magát aki átmassziroz? Csak ha a vendég is akarja?

Meg akar vezetni!

Legközelebb dudold el ezt neki

[link]

2019. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%
Megadhatnád a számát... ;)
2019. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
Hát ne nagyon csókolózz vele, ha együtt maradtok!
2019. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen egyértelmű, hogy szexmasszázsról van szó.

Gondolkodj csak férfiésszel.

Ez majdnem olyan, mintha elvileg franciát tanítana, és úgy hirdetné magát, hogy "dúskeblű franciatanárnő órákat adna gáláns uraknak".

2019. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
Lehet csak mond egy viccet a masszázs végén a kuncsaftnak... :DDDDD
2019. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%

Happy end a filmeknél van.


A masszázsban happy finish.

2019. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te is mindjárt "arra" gondoltál hidd el, hogy mindenki aki igénybe veszi a szolgáltatást is pont arra gondol. Ezért ezt is várja el a pénzéért. Ha nem kapná meg amiért fizet akkor viszont már valaki hidd el megmagyarázta volna neki, hogy ne b @sszon át másokat a hirdetéssel. Ha ez nem történt meg akkor viszont a kliensek elégedetten távoztak.
2019. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ő arra gyúr, hogy belőle legyen a legjobb feleség!
2019. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!