Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok beiratkozna egy masszázstanfolyamra?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha nem így lenne, de féltékeny vagyok emiatt.

Azért iratkozott be, mert többször kértem már, hogy masszírozzon meg (és előjátéknak is szeretném néha), de nem nagyon megy neki..Szóval tök aranyos tőle, 25.000-et rááldozott, de én rosszul érzem magam miatta. Volt már valaki ilyenen? Mindenki mindenkit masszíroz ott? És le is vetkőznek (valamennyire)?


Fogjam be a szám és örüljek?


24N



2015. márc. 12. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen?
2015. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
hat ez attól függ milyen az a tanfolyam :) nálunk pl igen mindenki masziroz mindenkit de nem meztelenül csak fürdőruhaban :)
2015. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát ne örülj de feleslegesen ne is parázz 1 iyen hülyeség miatt. és hát gondolhatod h levetkőznek valamennyire
2015. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Ne parázz! Szexi formás fiatal nőket is fog masszírozni és lehet közben elkalandozik a fantáziája, de úgyis te leszel (remélhetőleg) akibe beleteszi! :)
2015. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

25e Ft???

annyiért mit adnak? :)


Én elvégeztem egy masszőrtanfolyamot de 10x annyiért.


Az valami nonszensz sima egyszerű "gyere nézd meg köbö így csináld" kategória lehet.

2015. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nyilván csak gyorstalpaló diákoknak, de kit érdekel? Nem ez a lényeg!


Szerintem azért is akarta, mert mondtam már neki, hogy szeretném, ha ő is próbálná végre (3 év után) megvalósítani a fantáziáimat, nem csak én, és ez a masszázsos dolog is egy közülük.

2015. márc. 12. 19:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom annyiba mi fér bele, de biztos valaki lesz akin gyakorolni fogja 1-2x. Mármint többnyire mutatják, De ritka azaz eset , hogy ilyenkor egy szexibébit kap az illető.
2015. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nők...
2015. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Inkább boldog lennék, hogy van otthon egy képzett masszőröm! Fogd be a szád, és örülj, és kérd meg minden alkalommal, hogy mutassa meg rajtad, mit tanult. Gondolom, hogy 24 évesen már te is vagy annyira felnőtt ember, hogy a levetkőzést megkülönöztesd a szextől.
2015. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert pasi, és felizgul a keze alatt lévő nőkre.
2015. márc. 12. 20:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!