Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párom masszázs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párom masszázs hirdetésében azt találtam hogy "ha szeretnéd a masszázs happy enddel zárul"?

Figyelt kérdés
Párom masszőr ezt nagyon is jól tudtam. Viszont most észrevettem ezt a hirdetését és teljesen megdöbbentem, rosszat sejtek.. Ti mit csinálnátok helyemben, mitévő legyek?
2019. nov. 1. 16:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%

19-re egy kis kiegészítést tennék.

Ha rendszeresen félreértenék a férfiak, hogy milyen szolgáltatást nyújt, akkor neki lenne ez roppant kellemetlen és régesrég változtatott volna a szövegen.

Csak egy példa: pl. van olyan kozmetikus, aki vállal férfiaknak intim gyantázást, de hangsúlyozottan odaírja a honlapjára, hogy semmiféle szexuális szolgáltatást nem vállal, aki ilyet szeretne, az nála rossz helyen jár. Mit gondolsz, azok a kozmetikusok miért hangsúlyozzák ezt???

Ehhez képest a párod hirdetése mit sugall???

2019. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 mikeXxX ***** válasza:
Látszik hogy megint iskolaszünet van!
2019. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, az én masszőröm, aki teljesen normális, gyógymasszázst és hasonlókat csinál, kénytelen volt kiírni a honlapjára, hogy bárminemű szexuális közeledésért fel fogja jelenteni az illetőt... Amíg egy csomó k*** "masszőrként" hirdeti magát, és a normális masszőrök emiatt zaklatásnak vannak kitéve, addig hidd el, hogy igazi masszőr nem fog olyan hirdetést kitenni, ami minimálisan is félreérthető. (Én nem is értem, ezt miért engedi a törvény, vajon a jogászok hogy éreznék, ha hirtelen minden k**** jogászként hirdetné magát...)
2019. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!