Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz az hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az hogy csak akkor szeret igazán valaki valakit ha kitágult pupillái vannak mikor ra néz?

Figyelt kérdés
Mert a barátomnak nem nagyon szoktam látni hogy kitágulnak teljesen. Zoldeskek szeme van..:(
2019. nov. 2. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ez nem igaz.
2019. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
67%
Fényviszonyok mondanak valamit?
2019. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szegénynek mindig ki kell tágítania a pupilláit amikor rád néz? :)
2019. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Igaz.
2019. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Az én barátomnak kb mindig gigászi lesz a pupillája,ha engem néz... És úgy is vislekdik ,mint aki iszonyatosan szerelmes,úgyhogy szerintem igaz lehet.

Sőt volt nagyon régen egy fiú akivel jártunk majd szakítás és mikor később sétáltam xy helyen exem ott volt,köszönt,tekintetek talákozása stb, azután egy ismerősöm odaszaladt hozzám,hogy "ez a fiú iszonyatosan szerelmes lehet beléd,ahogy rád nézett mindent elárult". Szóval a szem igenis jelez valamit..

2019. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2019. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, milyen fényviszonyok között néz rád. A pupilla tágasságától függetlenül a tekintete sokatmondó, persze, de azért én azt mondanám, hogy első sorban a tetteire koncentrálj, a viselkedésére, arra, ahogy bánik veled, mert a pupilla tágulását-szűkülését millió dolog befolyásolja, ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
2019. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hamvas rétihéja ***** válasza:

A fényviszonyok szerint alakul, plusz adrenalin is közrejátszik.

Neked igen nagy sötétség lehet a fejedben, szóval nem értem miért nem tágul ki ha rád néz.

2019. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a pupilla de tény h van egy "olyan" nézése egy szerelmesnem
2019. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!