Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

folyamatosan mostanság úgy csinál mint egy buta kisgyerek aki nem ért dolgokat és úgy kell elmagyarázni dolgokat.


Ebbe én kezdek belefáradni. Egy óvodásnál oké de maholnap gyereket akaró nőnél..


pl.

mondta h venni kellene hosszabbítót. Mondtam h otthon van de ha az mégse jó, vegyen a rokonunk boltjában jóval olcsóbb mivel kedvezményt ad ráadásul még 2háznyira van a bolt tőlünk, amúgy ismerik egymást tehát ez se ok h őt nem ismeriné fel.. Erre megvette máshol drágábban..

Még sok ehhez hasonló húzásai vannak..


2019. nov. 2. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Most nem szeretnék belemenni, hogy mi kinek a sara. De aki így beszél a barátnőjével/feleségével, ott a kapcsoaltban óriási problémák vannak. Te lenézed őt. Nem gondolom, hogy ilyen hozzáállással ezt folytatni kéne.
2019. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem buta kisgyereknek tűnik, hanem inkább lázadó tininek, aki csakazèrtsem azt ès úgy csinálja, amit a szülei mondanak. Inkább az a kèrdès, hogy mièrt viselkedik így? Mert oka van.

Arra tippeltek elege van a parancsolgatásaidból, meg a "majd èn megmondom neked hogy csináld" dolgaidból.

Talán ha felnőtt, saját döntèsekkel bíró embernek kezelnèd, nem úgy mint egy óvodást, nem itt tartanátok.

2019. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd akkor legközelebb veszed a fáradtságot, ès elslattyogsz te magad a 2 utcára lèvő rokonokhoz, ès megveszed te magad. Ő vette, ő döntötte el, hogy hol ès milyet. Ennyi. Èn komolyan nem èrtem, okoskodni azt tudsz,de megmozdulni már nem (csak a sok hasonló húzasból ítèlve).
2019. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!