Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétszer is megkérdeztem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer is megkérdeztem, hogy az én házi hamburgerem volt jobb vagy a mekié? Mi a válasz:a mekié. Szerethet e ez a férfi vagy megjátssza?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 14:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mondta, mert még nem kóstolta a Westy burger hamburgereit Győrben, mert akkor azt mondta volna az a legjobb.
2019. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Én a mai fiatal lányok főzési tudományát elnézve azon se lepődnék meg, ha mikróban akarnának keménytojást csinálni.
2019. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

LOL

Amugy jobb lenne ha hazudna? Ha azt mondja, hogy a tied jobb, akkor meg tobbszor el kell, hogy viselje.

En ertekelnem az oszinteseget. Szerintem az jobban szeret, aki meg meri mondani a velemenyet, mint az aki lapit.


Nalunk volt egy ilyen, mindig amikor uj dolgot foztem, megkerdeztem, izlett? Es figyelmeztettem, hogy ha igent mond, akkor tobbszor is lesz ugyanaz. :D Mindig oszinte volt! :)

2019. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Miért a meki hamburgerek a mérce? Sokkal jobb hamburgerek ez ettem nívósabb éttermekben, vagy más hamburgeres él.
2019. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Noren1989 ***** válasza:
2019. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez egy vasárnapi kamu kérdés, ilyen nincs.

Vagy ha nem az akkor igazából nem is csoda, hogy nincs nőm. :)

2019. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

8-a a receptet ha van időd küldd el priviben. Köszi!

10-es nagyon sajnálom.. Én is vizuális vagyok. Remélem azóta ettél!

2019. nov. 3. 18:01
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

nem szerethez.

Ez +18as kategoria , felnott parkapcsolatok ,ird ki a tini kapcsolatokhoz legyszi

2019. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szóval csak az szerethet, aki szerint a meki burgere rosszabb?
2019. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy szeret-e, hogy ízlik-e neki a főztöd. Ha alapvetően nem ízlik neki, nem fog ízleni hirtelen azért, mert szeret.
2019. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!