Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogyha egy nő meg egy férfi már évek óta együtt vannak, a nő megcsinál minden házi munkát a férfinél amikor ott van nála de nem laknak együtt?

Figyelt kérdés
A nőt nem támogatja a férfi anyagilag, de amíg ott van nála ehet ihat. Tehát a nő elvégzi a házi munkát, mos, takarít, mosogat (azt is amit nem csak ő szennyez össze pl. ha előző nem nem találkoztak akkor is elmosogat, holott ő akkor nem evett)cserébe a férfi vállalása ez, hogy bevásárol kaját. Heti 4x5x van ott a nő nála pár órát. van, hogy heti egy tejes napot de ez a legtöbb. Ez így fair?
2016. jan. 20. 15:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%

Gyönyörű történet.. A nő egy önként és dalolva csicska és ingyen cseléd, a férfi meg egy smucig alak aki nagy kegyesen megengedi, hogy nála egyen (abban a pár órában amit ott van), ha cserébe viszi a háztartást.


Zsák a foltját, jól járt a pasas, valószínűleg még egy ekkora hülyét nem találna.

2016. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem fair.
2016. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Vagyis egy bejárónő? :D

Ha ez a munkája akkor teljesen normális.

Miért csinálja meg ha nem lakik ott?

2016. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Pár órát van ott a nő egy nap, ebből mégis mennyi a takarítás? Mert amiket itt leírtál, az nem egy tíz perces rendrakás, hanem konkrétan ő a takarítónő, aki átjár a férfihez. Én ilyen "párkapcsolatban" biztosan nem vennék részt.

Egyébként az nem derül ki, pedig szerintem tök fontos lenne, hogy a férfi az takarít maga után, rendet csinál, elpakol, mos magára? Vagy mindig kivárja, hogy a nő átmenjen ezeket elintézni?

2016. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

A nőnek nincsen jövedelme, nem akar úgy odaköltözni a pasihoz, hogy nem száll be a teherviselésbe. De a pasija el sem tartaná egyébként, ha munka nélkül akarna odaköltözni nem lenne járható út.

A nő azért csinálja mert zavarja a kosz meg a piszok ahol tartózkodik. Illetve a férfi kedvére szeretne tenni, hogy szép legyen a környezet ahol eltöltik az idejüket.

A férfi szerint így mindketten kiveszik a részüket, az egyik így a másik úgy.

2016. jan. 20. 15:44
 6/28 A kérdező kommentje:
Általában egy héten 2x porszívóz.Mosogatni majdnem minden alkalommal. Mosás változó, azt a pasi magának is meg-megcsinálja, de a szárítót nem pakolja le ha szárazak a ruhák megvárja a nőt. Ágyneműcsere mindig a nő feladata az is 2 hetente kb. Hamar végez max egy órás munka a napból. Átlagosan 5-6 órát vannak együtt/ nap.Este
2016. jan. 20. 15:47
 7/28 anonim ***** válasza:
Továbbra sem fair. Más pasi étterembe viszi a barátnőjét, fizetve nemcsak a kosztot, de a mosogatást, a királynőnek járó kiszolgálást, stb. Ez meg elnézi, hogy ingyen dolgozik rá valaki és még az jut eszébe, hogy ő tartaná el a nőt? Nézzen már utána, hogy mibe kerül egy bejárónőt alkalmazni!
2016. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Te cseléd vagy, nem barátnő...
2016. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Most egy nagyon régi Balázs show-s videó jutott eszembe, amit youtube-on láttam anno.. "szolgalelkű cseléd" :D


Figyelj, ha ez neked megfelel, és jó, akkor csináld tovább. Felteszem kezd leesni (ha már kiírtál kérdést), hogy baromira nem egyenlően vannak itt elosztva a dolgok, a pasi pedig csúnyén kihasznál. Kihasználni viszont csak azt lehet, aki hagyja.


De egyes nőknek jó, ha igénytelen disznók ingyen bejárónőnek tartják őket, lelkük rajta. Én biztos nem lennék ilyen pasival, annak a híve vagyok, hogy két ember egyenlő félként társ, partner legyen egy kapcsolatban és fair módon álljon hozzám a másik.. Láthatóan nem mindenkinek van erre szüksége.

2016. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok nők vagy férfiak kommentelnek, már csak abból a szempontból, hogy hányszor viszik el étterembe a barátnőjüket, és vajon megosztják-e a házi munkát.

Vagy másoknál, hogy működik? Hogy lenne a normális?

2016. jan. 20. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!