Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hányszor szakított a mostani párjával? Ki bocsájtott meg megcsalás után?

Figyelt kérdés

Csak gyors válaszok érdekelnek:

- Hányszor szakítottatok mostani pároddal?

- Történt megcsalás, amit valamelyikőtök megbocsájtott? Ki csalt meg kit, hányszor?

- A legutolsó szakítás óta mennyi idő telt el, és hogy jellemeznéd a kapcsolatotokat most?


2019. nov. 3. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer sem, nem tudok megcsalásról, én sem tettem ilyet.
2019. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdés nyilván nem neked szólt.
2019. nov. 3. 14:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, mert ez a világ mesebeli és tökéletes. Biztos nem te álmodozol, mint egy tini, s nem vagy hajlandó szembesülni a valósággal, mint egy kretén?
2019. nov. 3. 14:46
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Sem tini, sem kretén nem vagyok. Fogadni mernék, hogy sok ide írónál többet elértem az életben, és némelyiknél érzelmileg is több vagyok. Mégis szakítottunk a párommal többször is a kapcsolatunk első 2 évében, és nagyon csúnya veszekedéseink voltak, tényleg sokszor olyan alja szint, amiért sokan szakítanának végleg. Viszont, együtt vagyunk már lassan 7 éve, megjavult a kapcsolatunk, felnőttünk egymáshoz, és jobban szeretjük egymást, mint valaha.

Nem kell látatlanul, egyből ítélkezni és gusztustalan jelzőket használni.


Megcsalás nem történt soha amúgy.

2019. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6#


Szerintem ne vedd fel, mindenki magát minősíti.

Azt elárulod, hogy az utolsó ilyen "szakítás" mikor volt? Gondolom évekkel ezelőtt.

2019. nov. 3. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
#5 A férjemnek is azt mondták, mikor terhes voltam, hogy a gyereknek csak az anyja biztos. Ő meg erre azt, hogy nem baj, az ő tyúkja tojta. 😃
2019. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. 4 éve volt.
2019. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es, nem tudom, hogy egy ártatlan kérdés miben van összefüggésben az eszemmel.
2019. nov. 3. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

1 éves kapcsolat, egyszer szakítani akart a barátom, 2 hónappal ezelőtt. Szerencsére még aznap megbeszéltük. Jogosan akart kidobni amúgy, iszonyat hisztis és hülye voltam, de akkor úgy megijedtem az elveszítésétől, hogy elkezdtem pszichológushoz járni megoldani az önértékelési gondjaimat, elkezdtem többet foglalkozni a hobbijaimmal, edzéssel, és ez rendberakott engem, illetve a kapcsolatot is.:)

20L

2019. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer mert egy éretlen gyökér volt es élni akart

Aztán én mert sokat ivott és ordenáré módon viselkedett

10 éve és legalább egy éve mélypont van.Nem tudom mi lesz a vége

2019. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!