Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mást szeret én attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mást szeret én attól még ismerkedhetek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy pasival de tudom hogy volt nőjét szereti valamennyire talán engem is de a volt csajáért még érez valamit

El kezdhetek én is ismerkedni a tudta nélkül vagy nagyon szemét dolog lenne ?

Tudom gonosz dolog de úgy vissza adnám neki

Mit tanácsoltok ?



2019. okt. 30. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szakíts, aztán azt keresel nyugodt lelkiismerettel, akit akarsz.
2019. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1# : a szakítás túl egyszerű lenne, a kérdezőnek kell a játszmázás meg a kicsinyes bosszú.
2019. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Szakítsatok a fenébe. Mindketten pótlékok vagytok a másiknak.
2019. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha èrzed, meg tudod, hogy csak pótlèk vagy, ès ez neked nem felel meg, akkor mièrt nem hagyod ott? Mièrt kell úgy utódot keresni, hogy mèg kapcsolatban vagy? Ennyire fèlelmetes az egyedüllèt? Így csak ugyanazt fogod csinálni az új pasival, amit a jelenlegi tesz veled, pótlèknak használ. Mire jó ez?

Zárd le ezt, lelkileg is magadban, kegyèl túl rajta, ès akkor lehet nèzelődni. Ez a te èrdeked is.

2019. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbecsülésed?


Dobd ki. Aztán azt csinálsz, amit akarsz.

2019. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Felesleges belemenned ilyen dedós bosszúkba. Lépj ki, és kezdj új életet.
2019. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú nem old meg semmit.Előbb szakits,aztán lehet ismerkedni.
2019. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába játszmázol vele, nem fogja meghatni, mivel mást szeret. Ezzel csak saját magad alacsonyítod le az ő szintjére.

Dobd ki a pcsába, aztán szeretheti nyugodtan az exét akár 20 évig is. Te meg találsz addig olyat, aki téged fog szeretni. Ehhez nem szükséges az ő asszisztálása. Növessz önbecsülést, mert az most nincs.

2019. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mit adnál vissza,magadnak adod vissza. Lépj ki ,ő meg futhat az exhez,bár lehet csalt vele,de nem a visszacsalás a megoldás hanem a szakítás. Csak tudnám miért nem jönnek rá ma h kapcsiba kapcsiba ugrálni helyett talán a régit kéne normálisan lezárni, elgyászolni. Nem lenne ennyi selejt kapcsolat.
2019. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!